Hapja e profile fàls duket se është kthýer në modë kohët e fundit sidomos në emrin e personazheve të njohur.

Aktorja Rudina Dembacaj ka treguar me anë të një statusi në Instagram se edhe partnerit të saj Mark Frokut i kanë hapur një profil fàls në Facebook.

Por ndërsa të gjithë prísnin që ajo të zemérohej me hapjen e këtij profili në fakt Rudina është mërzítur me diçka krejt tjetër.

“Profili në Facebook me emrin Mark Froku është fàjs, ju lutem report. Jo për gjë po Marku ka super drejtëshkrim.

E vetmja gjë që më acaroi kur pashë që nuk kanë vénë asnjé shénjë pikësimi”, shkruan ajo në këtë status duke e shoqëruar kështu me humor këtë ngjàrje.

Pak ditë më parë, edhe Ardit Gjebrea, Rudina Magjistari dhe Aurela Gaçe, patën të njëjtin pròblem, prandàj u detýruan të bënin sqàrimet e tyre në rrjete sociale për të gjithë ndjékësit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!