Ballina Magazina Hàrrojeni 'Hyrremin', Marina trànsfòrmòhet në një sulltaneshë (FOTO)

Hàrrojeni ‘Hyrremin’, Marina trànsfòrmòhet në një sulltaneshë (FOTO)

Marina Vjollca këtë sezon të “Klanifornias” ka ékspériméntuar shpesh me ‘look’-un e saj, duke ardhur herë me flokë të zeza, e herë brune, herë më bàlluke e herë me flokë të shkùrtëra.

Megjithatë, duhet théksuar fakti se në të gjitha rastet ka pérdòrur parùke, pasi publíku e do bjonde me flokë të gjata e ajo s’ka sesi të héqë dorë nga look-u që e pérsonifíkon.

Këtë sezon Marina na ka treguar edhe aftésitë e saj si aktore duke màrrë pjesë hera-herë në role të ndryshme që i besohen në emision.

Një rol duket se qenka rézérvuar për të edhe për puntàtën e ràdhës, ku bukuroshja e ekraneve shqiptare do na vijë ne rolin e Hyrremit.

Ajo ka shpërndàrë disa foto në rrjetet sociale ku shíhet se është trànsfòrmuar kòmplet dhe duket thjesht një YLL.

Në mbíshkrímin e véndosur krah fotos ajo ka bërë me dije se trùpa e spéktàklit do sjellë telenovelën që bëri namin “Sulejmani i Madhërishëm”.

Për ata që nuk janë të dhénë pas serialeve turke Sulejmani i Madhërishëm është një télenovelë historike.

Ajo u trànsmétua fillimisht në Show TV dhe pastaj u trànsférua në STAR TV në sezonin e tij të dytë.

Seriali është i bazuar në jetën e Süleyman I (i njohur edhe si Sulejmani i Madhërishëm), dhe Hyrrem, vajza skllàve që u bë mbretëresha e tij.

Këtë herë “Klanifornia” nuk vjen të shtunën, por të enjten më 31 dhjetor, ku prítet të dhùrojë spéktakél dhe të qeshura pafùnd.

Sakaq, për herë të parë nga nisja e këtij sezoni televiziv, dy motrat Vjollca nuk do jenë përbàllë njëra-tjetrës.

Kjo pasi “Shiko kush luan” do trànsmétohet të premtën më 1 janar dhe asnjéra préj tyre nuk do vijë në ekran të shtunën, siç jemi mësuar tashmë préj disa sézonésh.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!