Ballina Magazina Teksa festojnë 'Krishtlindjet' mes Marinës dhe Luanës 'plàs' lùfta (VIDEO)

Teksa festojnë ‘Krishtlindjet’ mes Marinës dhe Luanës ‘plàs’ lùfta (VIDEO)

Luana dhe Marina prej dy sézonésh janë vendosur kokë më kokë me programet e tyre që trànsmétohen në të njëjtën ditë, të shtunën, dhe në të njëjtën orë, 21:00.

“Lùfta” e përhérshme e Luana dhe Marina Vjollcës mbrëmjen e djeshme kaloi në një nível tjetër.

Po flasim për dískutímin që motrat bëjnë mes tyre, se cilën do më shumë mamaja e tyre, Maria dhe kësaj radhe “béteja” u zhvíllua në ‘Instagram’, me video e foto.

Vajzat e familjes Vjollca dhe e ëma na uruan Kríshtlíndjen mbrëmë me këtë kartolinë të bukur, edhe pse me mùngesa.

Ndërkohë në videot e Luanës në ‘story’, mùnd të shíhen pràpaskénat e fotos, ku moderatorja e “Shiko Kush Luan”, i kërkon mamasë t’i thotë që e do më shumë se Marina. Gjë që kjo e fundit e kundérshtòn.

Më pas Luana dhe Marina kanë shkuar në postimin e mësipërm, ku në fakt shihen dy komente nga Maria Vjollca, njëra që thotë se do më shumë Luanën, tjetra që do më shumë Marinën.

Motrat sigurisht që akùzojnë njëra-tjetrën se i kanë shkruar vetë komentet.

Deri sa të zgjidhet kjo punë, gëzuar festat familja!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!