Ballina Uncategorised Marina vjen me 'look' të ri dhe i ngjan fiks kenges së...

Marina vjen me ‘look’ të ri dhe i ngjan fiks kenges së Getoarit (FOTO)

E keni parë Malenën, i cili luhet nga ylli i kinemasë Monica Belluci?

Nëse do t’i rikthehémi përsëri këtij filmi të realízuar me profesíonalízëm dhe mjeshtëri, do të màhníteshim të gjithë si 12-vjeçari Renato i cili fíksohet pas Malenës.

Një versíon shumë i bukur i Malenës duket të jetë edhe Marina Vjollca.

Moderatorja na ka prézantuar ditën e sotme me ‘look’-un e saj për natën e sotme.

Si duket ajo do luajë rolin e Malenës në Klanifornia dhe është trànsfòrmuar totalisht.

Bukuroshja bjonde ka ndàrë video me ndjékësit e sa në Instagram, duke i pyetur nëse duhet të qëndrojë bjonde apo brune.

Rréth një vit më parë, bashkëshorti i saj Getoari dhe Majk sollën “Malena” një këngë që u kthýe në hit vere dhe sot numëron miliona klikime.

Epo sonte Getoari mund t’ia këndojë gjithë natën këtë këngë Marinës, që me siguri është Malena e tij e preferuar.

Ahh Malena, Malenaaa…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!