Ballina Magazina Mami i Olsit i bën dhuratën më të ëmbël atij dhe Eglit!...

Mami i Olsit i bën dhuratën më të ëmbël atij dhe Eglit! Nusja e falënderon publikisht

Ka kaluar rreth 1 vit e gjysmë që kur Olsi Bylyku zyrtarizoi lídhjen e tij me Egli Takon, por kaq mjàftoi që ata të depértonin në zemrat e publikut.

Si një çift shumë simpatik, lajmet rréth tyre përbéjnë gjithnjë intéres, nisur edhe nga fakti që janë treguar paksa hérmétik me lídhjen e tyre.

Olsi tregoi disa javë më parë teksa ishte i ftuar në “Ftesë në 5” se kanë véndosur që Egli mos të shfàqet në asnjë intervistë për mediat, sepse nuk duan që të njihet “si e dashura e Olsit”. Siç tregoi aktori i mirënjohur, partnerja e tij ka vlera e talent të madh, e pikërisht prej tij meriton të njihet nga publiku shqiptar. 

Mirëpo, rrjetet sociale bëjnë të vetën dhe Egli numëron disa dhjetëra mijëra ndjékës në Instagram dhe gëzon shumë simpati në sytë e tyre.

Dashur-padashur, ditët e sotme rrjetet sociale janë tregues i shumë gjërave, siç janë për shembull màrrëdhéniet vjehrrë-nuse. Si duket Egli ia ka rrémbyér zemrën vjehrrës së saj dhe tashmë mùnd t’i thýejmë sërish stéreotípat e krijuara rréth kësaj màrrëdhénieje.

Egli ka publikuar mbrëmjen e sotme një video në Instastory nga dhoma e saj e gjumit, ku krah dritave shihet një jastëk me foton e saj dhe të Olsit.

Dhe po! Ju ka shkuar mirë mendja sepse këtë dhuratë kaq të ëmbël ajo e ka màrrë nga mamaja e Olsit.

“Kjo është kaq e bukur!”- ka shkruar Egli krah videos duke bërë tag edhe vjehrrën e saj!

Nuk e dimë nëse kjo është një dhuratë e hershme e Krishtlindjeve, apo thjesht një dhuratë për nusen, por në të dyja rastet është kaq e bukur…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!