Një ndër vajzat shqiptare më të suksésshme, por në të njëjtën kohë edhe më të sùlmuar është Luana Vjollca.

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur vihet shpesh në qendër të vëmendjes, e një nga këto është pérdorími i ‘Photoshop’-it.

Luana ndàn shpésh herë foto me ndjékësit në rrjete sociale ku kujdéset për çdo detaj.

Së fùndmi moderatorja ka publikuar një foto në Instagram, por kësaj here e ka tràdhtuar ‘Photoshopi’.

Në pjesën e belit, vërehen disa linja jo të rregullta që indíkon se në foto është ndërhýrë me program edítues.

Shumë komentues e komplímentuan moderatoren për linjat, por disa nga ata théksuan atë vijë të çrregullt.

Moderatorja nuk ka reàguar në lídhje me komentet, dhe as nuk ka fshírë foton ashtu sic rastísë tek shumë të famshme kur ‘zíhen’ duke pérdorur ‘Photoshop’.     

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!