Ballina Magazina Luana Vjollca nuk njihet më, ndryshon 'look' dhe mahnit fansat (FOTO)

Luana Vjollca nuk njihet më, ndryshon ‘look’ dhe mahnit fansat (FOTO)

Mbrëmjen e kaluar, moderatorja Luana Vjollca i bëri një pyetje seríoze ndjékësve të saj në rrjete sociale.

Apo kërkoi mendimin e tyre nëse i kishte màrrë màlli për një Luanë brune dhe nëse duhet të kthéhej e tillë.

Moderatorja s’ka prítur më gjatë dhe vetëm disa orë pas kësaj pyetjeje, ka véndosur të ndryshojë ‘look’.

Sonte në emisionin “Shiko Kush Luan” do të shohim një Luanë brune (ngjyrë çokollatë).

Ajo vetë nga ndàrë foto me pamjen e re në Instagram, ndërsa krahas postimit shkruan:

“Kush je ti dhe çfarë i ke bere Luanës?”

Ajo vetë duket se po e dashuron pamjen e re. Po ju ç’mendim keni?

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!