Ballina Magazina Nuk duket në ekran por me këtë video Luana na tregoi një...

Nuk duket në ekran por me këtë video Luana na tregoi një anë të saj të dhímbshme

Luana Vjollca kishte përgatitur mbrëmjen e djeshme një emision festiv me rastin e Kríshtlíndjes.

Emisioni zgjàti më shumë se dy orë dhe pas tij fshíhet shumë punë e lòdhje për të arrítur pérféksíonin.

Menjéherë pas emisionit të djeshëm, Luana ka treguar se çfarë dhímbjesh pérjeton duke qenë se duhet të mbàjë edhe takat veshur për dy orë të plota.

Ajo ka publíkuar në Instagram një video të këmbëve të saj, që duken pak të démtùara nga këpucët dhe ka treguar se për 3 ditë i ka të mpíra.

Me këtë rast ajo ju ka treguar gjithë ndjékësve të saj se çfarë sakrífíce duhet bërë për të realízuar një emision të suksésshëm dhe për t’u dukur bukur në çdo pùntatë të tij.

“Po ju tregoj një sékret, një nga vështírësítë më të mëdha në realízímin e këtij emisioni është dhímbja e shpinës dhe këmbët e mpíra për të paktën 2-3 ditë pas xhírímeve”, ka shkruar Luana përkrah videos.

Emisioni i saj “Shiko kush Luan” ka thýer rékorde shíkueshmëríe herë pas here dhe prandàj Luanës i janë besuar ditët e festat më të réndésishme.

Gjatë emisionit të saj Luana ka tërhéqur edhe vémendjen e artistëve të huaj si Lele Pons dhe Guaynna.

Të dy ata kanë realízuar këngën “Se Te Notta”, me të cilin moderatorja ka kërcyer në emisionin e saj dhe këngëtarët e kanë publíkuar menjéherë në rrjete sociale. Madje Guaynna ka filluar të ndjékë Luana Vjollcën në Instagram, duke e bërë pjesë të listës së miqve të tij në paktë në rrjete sociale.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!