Ballina Uncategorised Vezulluese! Do habíteni sa i kushtoi veshja e mbrëmshme Luanës (FOTO)

Vezulluese! Do habíteni sa i kushtoi veshja e mbrëmshme Luanës (FOTO)

Moderatorja Luana Vjollca mori si gjithmonë vëmendjen e madhe të publikut gjatë mbrëmjes së kaluar në emisionin e saj “Shiko Kush Luan”.

Ajo u shfàq super séksi, me një fustan të shkurtër të markës “Balmain”, i cili i rrínte ngjítur pas trupit.

Këtë fustan, mdoeratorja e kombínoi me një palë taka të markës “Louboutin” si dhe zgjodhi një grím të thjeshtë.

Faqja “Shqip Closet” në Instagram ka zbùluar shífrën që Luana Vjollca ka shpénzuar për ‘LOOK’-un kaq séksi të mbrëmjes së kaluar.

Fustani “Balmain” i ka kùshtuar moderatores 2.2o0 euro, ndërsa për takat e larta “Louboutin” ka shpénzuar 575 euro.

Gjithashtu, moderatorja kishte véndosur exténsion të cilat i kanë kushtuar 1000 euro.

Në total, look-u i Luanës ka kapur shifrën 3775 euro.

Çfarë note i jepni pamjes së saj mbrëmë?

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!