Ballina Magazina Lùfta ka nisur! Moderatori njohur thùmbon 'Love Story' përbàllë Bora Zemanit

Lùfta ka nisur! Moderatori njohur thùmbon ‘Love Story’ përbàllë Bora Zemanit

Prej disa muajsh, në ekran na ka shoqëruar emisionin më i ri në “Top Channel”, “Për’puthen”.

Ky format i ri, i ngjàshëm me “Uomini e Donne” në Itali, ka fíksuar publikun përpara ekranit dhe është kthýer në programin më të diskutuar mes shumë polémikave e debàteve.

Vetëm 3 javë më parë në RTV Klan filloi një tjetër “Reality Dating Show” , i cili mbàn emrin “Love story”, në qendër të të cilit është një djalë, për të cilin “lùftojnë” 18 vajza.Bora Zemani ne Perputhen (I kthehet komentuesit) - YouTube

Njohjet e të rinjve në ekran janë kthýer në kryefjalën e ditës nga e hëna në të premte, teksa të gjithë kemi vràrë mendjen se kush është shpirti binjak i kujt.

Padýshim lùfta për audíncë është e ashpér, teksa nuk kanë mùnguar as kùnjat mes tyre.

Ditën e sotme Bora Zemani, moderatorja e “Për’puthen” ishte e ftùar në “Shqipëria Live”, ku ka bërë me dije lajmin se kanë arrítur 100 milion klikime në Youtube për 60 puntata.

Mirëpo, “kùnjën” këtë herë e kishte rézérvuar Flori Gjini, moderatori i emisionit, i cili i tha Borës: “Po ju pse nuk keni dalë në lajme si disa programe të tjera?”

Kujtojmë se, në edicionin qendror të lajmeve në RTV Klan një ditë pas puntatës së parë të emisionit u trànsmétua se ishin arrítur 1 milionë klikime ende pa kaluar 24 orë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!