Prej disa muajsh, në ekran na ka shoqëruar emisionin më i ri në “Top Channel”, “Për’puthen”.

Ky format i ri, i ngjàshëm me “Uomini e Donne” në Itali, ka fíksuar publikun përpara ekranit dhe është kthýer në programin më të diskutuar mes shumë polémikave e debàteve.

Vetëm 3 javë më parë në RTV Klan filloi një tjetër “Reality Dating Show” , i cili mbàn emrin “Love story”, në qendër të të cilit është një djalë, për të cilin “lùftojnë” 18 vajza.Bora Zemani ne Perputhen (I kthehet komentuesit) - YouTube

Njohjet e të rinjve në ekran janë kthýer në kryefjalën e ditës nga e hëna në të premte, teksa të gjithë kemi vràrë mendjen se kush është shpirti binjak i kujt.

Padýshim lùfta për audíncë është e ashpér, teksa nuk kanë mùnguar as kùnjat mes tyre.

Ditën e sotme Bora Zemani, moderatorja e “Për’puthen” ishte e ftùar në “Shqipëria Live”, ku ka bërë me dije lajmin se kanë arrítur 100 milion klikime në Youtube për 60 puntata.

Mirëpo, “kùnjën” këtë herë e kishte rézérvuar Flori Gjini, moderatori i emisionit, i cili i tha Borës: “Po ju pse nuk keni dalë në lajme si disa programe të tjera?”

Kujtojmë se, në edicionin qendror të lajmeve në RTV Klan një ditë pas puntatës së parë të emisionit u trànsmétua se ishin arrítur 1 milionë klikime ende pa kaluar 24 orë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!