Mozzik dhe Loredana janë një nga çiftet më të dashura të publikut. Edhe pasi u ndànë të gjithë donim t’i shihnim sërish bashkë. E tani që janë bashkë mézi présim të mësojmë detaje të reja rréth tyre.

Që patën një krísje dhe u ndànë për disa kohë këtë e dimë, por a u divòrcùan Mozzik dhe Loredana?

Asnjéri prej tyre nuk ka folur rréth kësaj pyetje dhe nuk dimë të themi nëse ata janë martuar sërish pas ribashkimit apo jo.

Pak ditë më parë fansat kanë kàpur një detaji tepër të bukur. Bëhet fjalë pikërisht për një unazë në gishtin e Loredanës…në fakt në gishin e martesës.

Për më tepër është një unazë rréth, típike unazë martese, dhe nuk ngjàson me aksésorét e zakonshëm dhe kaq ka mjàftuar që fansat të alùdojnë se ndoshta ia ka dhùruar Mozzik ose reperja ka rivéndosur unazën e martesës.

Ajo pòstoi një video në Instastory ku shihej në makinë duke pirë cígare, por gjithë vëmendjen e mòri unaza e saj të cilën nuk ia kishim parë më herët.

Pas këtij detaji, duket se çifti ka màrrë një tjetër véndim të réndésishëm. “News31.al” raporton së fundmi se ata kanë nisur të bashkéjetojnë sërish në Gjermani.

Nuk ka énde detaje se kur ka rinisur bashkéjetesa e tyre, por risjéllim në vëmendje se gjatë karàntinës Mozzik ishte në Kosovë.

Mozzik dhe Loredana konfirmuan zërat për ribashkim disa javë më parë në publikim e pjesës së parë të dokumentarit të Loredanës ku u shfàq edhe Mozzik.

Në videon e publíkuar në rrjetet sociale ata shíhen krah njëri-tjetrit të lumtur dhe tepër të qetë ndonëse nuk kanë dhénë détaje se kur janë ribashkuar dhe si arrítën të hídhnín pas pròblemet.

Reperi shpréhet në një moment se:

Sa i përket ndàrjes që ka ndodh më shumë e kanë bërë mediat, gazetat që kanë shkrujt. Kanë fol e shkrujt gjithçka. Mendoj se gjithçka që na ka mbàjt bashkë është se kena jetu shumë sene bashkë.”

Duket se rikthími në krahët e njëri-tjetrit ka ndodhur shumë kohë më parë por u zbùlua vetëm tani.With luggage, following the arrest scandal, Loredana and Mozzik are  photographed

Lori është një tip më ndryshe prej femrave të tjera. Kjo është njëra prej arsyeve që më ka pëlqyer më shumë.”- janë këto fjalët e Mozzik për reperen.

Në një pjesë të dokumentar ata shfàqen duke i bërë një tatuazh, Loredana në barkun e Mozzik dhe Mozzik në gishtin e Loredanës, një gjést tepër i veçantë.

Po ashtu, në pjesë të tjera shohim se si Mozzik fshíhet pas fotove që reperja ka publíkuar në rrjétet sociale në kohë të ndryshme.What happened to the Loredana-Mozzik crisis? They say it themselves! -  Instagramming

Dokumentari përmbàn pjesë edhe nga koha kur Loredana ishte shtàtzénë dhe më pas kur sapo janë bërë prindër.

Prej kohësh mjàft detaje vértetonin faktin se ata ishin bashkë, që nga vendet e përbàshkëta, rrobat e njëri-tjetrit, apo fotografitë e kàpura màt nga pàparàcët.

Më në fund ata janë sërish bashkë dhe fansat janë të gjithë të lumtur.60+ Mozzik ♥️ loredana ideas | slides shoes nike, lori, rapper

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!