Ballina Showbiz Pasi u bë baba, Ledri Vula publíkon këngën e re dhe i...

Pasi u bë baba, Ledri Vula publíkon këngën e re dhe i vùri flàkën rrjetit (VIDEO)

Ledri Vula paràlàjmëroi para pak ditësh se ishte gati të sillte projektin më të ri muzikor.

Ai publíkoi një video në Instagram, duke ndàrë në këtë mënyrë edhe pak sekonda nga kënga më e re me fansat e tij.

“I need you”, shkroi Ledri, mirëpo nuk dha asnjé détaj tjetër.

Ndërsa më vonë, reperi ka shùar kuréshtjén e e të gjithëve dhe ka treguar se çfarë duhet të présim dhe kur do të vijë kënga e re.

Ai ka treguar se kënga do të mbàjë titullin “Sot” dhe Ledri do të shoqërohet në videoklip nga një bíonde séksi.

Bëhet fjalë për modelen Ergi Bardhollari.

Madje, prítja ka màrrë fùnd dhe Ledri e ka lànçuar këngën e re “Sot sot sot” në Youtube, duke i vénë flàkën rrjetit.

Ky projekt po thýen rekorde klikimesh menjéherë pas publíkimit dhe që tashmë u kthýe në hit.

Kjo është kënga e parë që Ledri publíkon që nga moménti që është bërë baba i një vajze, që është pagézuar me emrin Poem Blu. Ledri Vula lançon projektin e parë pasi u bë baba dhe i vuri flakën  rrjetit! - iconstyle.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!