Ballina Magazina A do ja ndérrosh pélenat vajzës? Ledri habít me deklàratën e tij...

A do ja ndérrosh pélenat vajzës? Ledri habít me deklàratën e tij (FOTO)

Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të bëhen shumë shpejt prindër të një vajze.

Si Ledri ashtu edhe Sara janë duke u përgatítur për të mirëprítur vogëlushen, ndërsa me siguri kanë bërë shumë praktíkë për t’u kujdésur për vogëlushen kur të vijë në jetë.

Sara ka véndosur që ti léjojë fansat që ti bëjnë pyetje, të cilave do t’ju përgjigjet Ledri dhe një prej pyetjeve ka qenë pikërisht a do ti ndérròjë Ledri pélenat.

Ai është përgjigjur sigurisht që do t’ja ndérròjë së bijës.A do të ndërrosh pelena..”, nuk do ta besoni si përgjigjet Ledri – ArkivaNews

“Do t’i ndërrosh pelenat?” Përgigjia e Ledrit ishte fjalë për fjalë: “Qysh jo more qikës tem!”

E pra mesa duket këngëtari do të jetë një baba model që do të kujdéset për të bijën po aq sa edhe Sara.

Çifti janë shpërngùlur aktualisht në Gjermani ku prítet të sjellin në jetë vogëlushen.A do të ndërrosh pelena..”, nuk do ta besoni si përgjigjet Ledri – ArkivaNews

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!