Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të bëhen shumë shpejt prindër të një vajze.

Si Ledri ashtu edhe Sara janë duke u përgatítur për të mirëprítur vogëlushen, ndërsa me siguri kanë bërë shumë praktíkë për t’u kujdésur për vogëlushen kur të vijë në jetë.

Sara ka véndosur që ti léjojë fansat që ti bëjnë pyetje, të cilave do t’ju përgjigjet Ledri dhe një prej pyetjeve ka qenë pikërisht a do ti ndérròjë Ledri pélenat.

Ai është përgjigjur sigurisht që do t’ja ndérròjë së bijës.A do të ndërrosh pelena..”, nuk do ta besoni si përgjigjet Ledri – ArkivaNews

“Do t’i ndërrosh pelenat?” Përgigjia e Ledrit ishte fjalë për fjalë: “Qysh jo more qikës tem!”

E pra mesa duket këngëtari do të jetë një baba model që do të kujdéset për të bijën po aq sa edhe Sara.

Çifti janë shpërngùlur aktualisht në Gjermani ku prítet të sjellin në jetë vogëlushen.A do të ndërrosh pelena..”, nuk do ta besoni si përgjigjet Ledri – ArkivaNews

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!