Poem Blu Vula quhet vogëlushja që këtej e tutje do të zbùkùrojë jetën e Ledri Vulës dhe Sara Hoxhës.

Çifti i famshëm u bekuan në 14 dhjetor me një vajzë dhe ditën e sotme zbùluan foton e parë të saj dhe emrin super specíal.

Babi Ledri nuk mùnd ta mbante gjithë gëzimin për vete, ndàj sot publikoi foton më të ëmbël të vogëlushes dhe tregoi emrin që kanë zgjedhur për të.

Ndërkohë Sara ka reàguar pas tij dhe ka publíkuar dy imazhe në rrjéte sociale, njëra para se Poema të vinte në jetë dhe tjetra pasi ajo u njoh me gjithë botën. Ledri dhe Sara i kanë kaluar orët para se ajo të lindte bashkë në matérnitet, duke e përjétuar me njëri-tjetrin momentin më të bukur të jetës.

Sara e ka cilësuar këtë si sfídën më të vështírë, por që ja ka vlejtur, sepse tani kanë màrrë dhuratën më të bukur.

“Kaluam sfídën më të vështírë për të marrë dhuratën më të bukur që dikush mùnd të ketë në jetë! Poem Blu Vula. 14.12.2020”, shkruan Hoxha përkrah fotove.

Kujtojmë se vajza e Ledrit dhe Sarës ka ardhur në jetë në Gjermani, atje ku çifti u zhvéndos pak javë më parë për të mirëprítur të voglën.

Pak muaj më parë reperi publikoi “Si baba” një këngë mjaft e ndjérë, deedíkim për të bijën.

Ndërkohë ditën e sotme fansat e dyshes zbuluan se Ledri dhe Sara e kishin pagëzuar vajzën me emrin Poem Blu dhe këtë gjë sapo e ka konfirmuar Ledri me foton e parë të saj.

Reperi ka postuar në Instagram foton e parë të vajzës, në të cilën e vogla shihet duke i shtrénguar gishtin me duar.

“Poem Blu”, ka shkruar Ledri përkrah imazhit më të ëmbël që kemi parë.

Menjéherë pas postimit kanë vérshuar komentet e urimit nga miqtë e tij më të afërt dhe fansat, që e kanë prítur me padùrim këtë postim.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!