Ballina Uncategorised Dje u bënë prindër për herë të parë, ja si quhet vajza...

Dje u bënë prindër për herë të parë, ja si quhet vajza e Ledrit dhe Sarës (FOTO)

I jepet fund místerit, zbùlohet emri i vajzës së Ledrit dhe Sarës.

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula, është bërë baba i një vajze sot për herë të parë, ndërsa emrin që kanë zgjedhur t’ia vendosin Sara dhe Ledri është tepër i veçantë.

Sipas burimeve brenda familjes Vula, vajza me e re e kësaj familje do të mbàj emrin Poema blue Vula.

Pak më parë ka reaguar dhe Ledri duke postuar një foto në rrjetet sociale.  Në shihen duart e tij dhe Sarës, të bashkuara fòrt teksa shkruan datën e sotme.

Sara dhe Ledri kanë qenë aktivë këto kohë duke komunikuar vazhdimisht me ndjékësit dhe duke treguar se mézi po prísnin të kalonin orët e fundit për të pasur në krah bijën e tyre.

Ledri ka publíkuar në muajin tetor projektin e veçantë “Si baba”, të cilin ia dedíkoi vajzës së tij, që ishte duke ardhur në jetë.The moment when Ledri became a father is published

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!