Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha sapo u bënë prindër.

Prítja për ardhjen në jetë të foshnjës ka màrrë fùnd ditën e sotme, kur Sara ka sjellë në jetë fëmijën e parë të çiftit dhe ata janë bërë prindër për herë të parë!

Këtë lajm të bukur e kanë konfirmuar burime të sigurta për “rtv21.tv”, të cilat kanë bërë me dije se vogëlushja ka ardhur në jetë sot, më 14 dhjetor.Ledri and Sara become parents, their first daughter is born

As Ledri dhe as Sara nuk e kanë bërë ende të ditur këtë lajm në rrjetet e tyre sociale.

Në fakt ishte një mik i reperit ai që ka ndàrë në rrjetet sociale një foto të bisedën me kamër që ka bërë me të pasi ai është bërë baba. Sikundér mùnd ta shihni edhe më pòshtë Ledri duket super i gëzuar.

“Telefonata e gëzimit!”-ka shkruar miku i tij krah fotos, për të treguar se kjo është telefonata e tyre e parë pasi Ledri është bërë baba.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!