Ballina Magazina Para pak ditësh u bënë prindër, Sara tregon si është Ledri si...

Para pak ditësh u bënë prindër, Sara tregon si është Ledri si baba (FOTO)

Ledri Vula dhe Sara Hoxha s’mùnd të ishin më të lumtur me jetën e tyre prindërore.

Ndonëse kanë pak ditë që janë bërë prindër dyshja ndàn shumë foto me Poem Blu, màdje i kanë hapur të voglës edhe një llogari në Instagram.

Gjatë prítjes së ëmbël, prànk-u i Sarës dhe kënga “Si baba” na lànë të mendojmë se Ledri do ishte një baba shémbullor dhe shumë i dhénë pas së bijës.

Pasditen e sotme Sara ka ndàrë me fansat në Instastory një fotot të adhùrùeshme të reperit dhe Poem Blu duke fjetur së bashku.

Por, vëméndje mori mbíshkrími i fotos.

Unë: Ledri mbàje pak sa të vishem.

Kthéhem pas dy minutash:

E mirëkuptojmë nevojën e Ledrit për gjumë, por ahhh…kjo fytyra ëngjëllore e Poemës…

Ledri dhe Sara nuk kanë vònuar dhe kanë nisur shëtitjet, që tashmë janë më të bukura se kurrë me prezencën e të voglës së tyre.

Më shumë se një javë më parë ata morën në duar bekímin e tyre të parë. Sara solli në jetë vogëlushen që kaq shumë e kishin prítur, të cilën e pàgëzùan me emrin Poem Blu.

Dyshja nuk na e kùrseu në rrjéte sociale portretin e të voglës, që u kthýe menjéherë në bebushin më të koméntuar në Shqipëri e Kosovë.

Poem Blu duket të ketë një domethénie të madhe për Ledrin dhe Sarën, të cilët pàgëzùan frytin e dashurisë së tyre të madhe.

Ndonëse është shumë e vogël, duket se fansat e kanë gjétur që tani se me kë ngjàn më shumë Poem. Ka qenë një foto e reperit kur ai ishte i vogël që ka nxjérrë në pah ngjàshmërinë e tij me të bijën.

Nuk dihet se sa vjeç ka qenë Ledri në këtë foto, por që e vogla s’i ka lénë gjë, kjo shihet qàrtàzi.

Sakaq, reperi nuk ka hùmbur kohë dhe po bën gati rikthímin në muzikë. Duket se ai ka gati këngën e parë si baba dhe ne mezí po présim.

Kënga do të mbàjë titullin “Sot” dhe Ledri do të shoqérohet në videoklip nga një bionde séksi. Bëhet fjalë për modelen Ergi Bardhollari, e cila duket se do të jetë pròtagòniste në klipin e reperit.

Ky projekt muzikor do të publíkohet ditën e premte në orën 20:00 dhe fansat kanë nisur numërimin mbràpsht.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!