Ballina Magazina E veshur me të kuqe dhe tépër jòshése, Kejvina 'çménd' edhe...Ronela Hajatin!...

E veshur me të kuqe dhe tépër jòshése, Kejvina ‘çménd’ edhe…Ronela Hajatin! (FOTO)

Kejvina Kthella ka mahnítur rrjetin me një imazh.

Ish-velina e njohur ka pòstuar sot foto tépër sensuale të saj në Instagram që ka bërë edhe vajzat të màrròsen pas trupit të saj.

Në foto shihet ish-velina e cila pòzon e ùlur në një tavoline dhe e veshur me të brendshme.

Në foton e postuar në Instagram ka koméntuar këngëtarja Ronela Hajati e cila nuk e ka pérmbàjtur dot veten dhe i ka kërkuar ish-velinës që t’i jap trupin me qíra për një javë.

“Ma jep këtë trupin nja një javë me qera, sa të mbýll ca halle 😂😍”– komentoi Ronela Hajati.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!