Ballina Magazina Djali i Julit feston ditëlindjen, ja dedíkimi i ndjérë i aktorit për...

Djali i Julit feston ditëlindjen, ja dedíkimi i ndjérë i aktorit për të birin (FOTO)

Sot, djali i aktorit të humorit, Julian Dedës, feston ditëlindjen e tij.

Aktori është tepër i lídhur me të birin dhe këtë na e ka treguar shpesh në rrjete sociale.

Mateo ka nòfkën “kampion” nga i jati, i cili sot zgjodhi ta urojë publikisht për ditëlindje.

Juli tregoi një skénë të lézétshme të tyren nga mbrëmja e kaluar, kur kishte gàbuar me një përgjigje të ekuacíoneve të Mateos.

“Hej kampion, mbreme me pyete per nje ekuacíon ne matematike dhe pergjigja e tmérrshme qe te dhashe, te beri te qeshje fort, e di pse, sepse babi nuk i di fort mire ekuacíonet. Por nje ekuacíon e di shume mire, qe nese mblédhim krenarine me enérgjíne, i shumezojme me pak zhùrme e rrémuje dhe shume pasion e dashuri, perfùndimi del MATEO. Gezuar ditelindjen drita e syve. Te dua sa nuk thuhet me fjale. Fitofsh gjithe jeten kampion. ❤”- ka shkruar aktori.

Shumë urime për Mateon!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!