Ballina Magazina Jennifer Lopez frymëzohet nga i riu shqiptar: E adhuroj, ju ftoj që...(VIDEO)

Jennifer Lopez frymëzohet nga i riu shqiptar: E adhuroj, ju ftoj që…(VIDEO)

‘TikTok’ është kthýer një ndér rrjetet sociale më të dashura për të rinjtë, ku me anë të pasíonit të tyre për kërcímin hapin sfída të ndryshme duke ftùar edhe personazhe të njohur të bëhen pjesë e tyre.

Nuk besoj se ka ditë më të lumtur për të riun, Ardit Nreca, i cili doli në faqen me 134 milionë ndjékës të Instagramit, të Jennifer Lopez dhe në TikTok-un e saj.

“E adhuroj!”/ Jennifer Lopez frymëzohet nga kërcimi i

I riu shqiptar, fans i zjàrrtë i Jennifer, postoi një video në ‘TikTok’, me sfídën #InTheMorningChalleng, ku kércente këngën më të fundit të këngëtares me famë botërore.

Mbretëresha e këngës e pëlqeu shumë këtë kërcím të Arditit në TikTok, kështu që e postoi në faqen e saj, por dhe Instagram.

Pastaj Arditi e postoi videokërcímin edhe në Instagram dhe Jennifer i komentoi në video duke shkruar: “E adhuroj këtë zemër!”.

Por kjo nuk është e gjitha.

Pasi pa videon e Arditit, Jennifer hapi zyrtarísht sfídën e kërcímit, në ‘Instagram’ dhe ‘Tik-Tok’, duke i bërë #tag edhe të riut, nga i cili u frymézua për sfídën.

“Faleminderit Mbretëreshë që po bën kërcímin tim! Kurrë s’mendoja se kjo ditë do të vinte!”-shkruan Arditi në Instagram tejet i emocíonuar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!