‘TikTok’ është kthýer një ndér rrjetet sociale më të dashura për të rinjtë, ku me anë të pasíonit të tyre për kërcímin hapin sfída të ndryshme duke ftùar edhe personazhe të njohur të bëhen pjesë e tyre.

Nuk besoj se ka ditë më të lumtur për të riun, Ardit Nreca, i cili doli në faqen me 134 milionë ndjékës të Instagramit, të Jennifer Lopez dhe në TikTok-un e saj.

“E adhuroj!”/ Jennifer Lopez frymëzohet nga kërcimi i

I riu shqiptar, fans i zjàrrtë i Jennifer, postoi një video në ‘TikTok’, me sfídën #InTheMorningChalleng, ku kércente këngën më të fundit të këngëtares me famë botërore.

Mbretëresha e këngës e pëlqeu shumë këtë kërcím të Arditit në TikTok, kështu që e postoi në faqen e saj, por dhe Instagram.

Pastaj Arditi e postoi videokërcímin edhe në Instagram dhe Jennifer i komentoi në video duke shkruar: “E adhuroj këtë zemër!”.

Por kjo nuk është e gjitha.

Pasi pa videon e Arditit, Jennifer hapi zyrtarísht sfídën e kërcímit, në ‘Instagram’ dhe ‘Tik-Tok’, duke i bërë #tag edhe të riut, nga i cili u frymézua për sfídën.

“Faleminderit Mbretëreshë që po bën kërcímin tim! Kurrë s’mendoja se kjo ditë do të vinte!”-shkruan Arditi në Instagram tejet i emocíonuar.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!