Ingrid Gjoni është ndér këngëtaret shqiptare që ka një suksés stabél të cilin publíku ja ka falur që në fillimet e saj.

Këngëtarja i ka dhùruar fansave hite nga më të dëgjuarit shqiptar dhe bashképunime surprízuse.

Këngëtarja e njohur i ka daljet e para në publík i ka pasur që në një moshë mjàft të vogël.

Ajo ka ekspériméntuar në fusha të ndryshme të artit, mirëpo të gjithë e njohim dhe do ta njohim më së shumti si këngëtare.

Megjithëse prej kohësh i ka mùnguar publíkut me projekte të reja muzikore, këngëtarja Ingrit Gjoni nuk hàrron të jetë aktive në Instagram, ku ndàn vazhdimisht me fansat e saj momente të ndryshme të jetës së saj.

Në fakt, pavàrësisht se sot është ditëlindja e saj, Ingriti ka vendosur të mos publikojë asgjë.Image may contain: 1 person

Po t’ju tregojmë moshën e këngëtares jemi të bindur që s’keni për ta besuar, pasi ajo duket ende si në të 20-tat e saj.

Ingriti ka lindur më 24 dhjetor të vitit 1981 dhe sot mbush 39 vjeç!

Kujtojmë që 8 vjet më parë, Ingrid Gjoni u bë nënë për herë të parë me një djalë të quajtur, Parid.Vetëm 6 vjeç, por Ingrit Gjoni i bën të birit dhuratën më të çmendur (Foto)  - GazetaBlic

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!