Ballina Aktualitet Protésta në Tiranë, polícia dhùnon bàrbàrisht të riun (VIDEO)

Protésta në Tiranë, polícia dhùnon bàrbàrisht të riun (VIDEO)

Pròtéstùésít nùk térhíqén. Pàvàrësísht sé Sàndër Lléshàj dhà dòréhéqjén, àtà jànë të révòltùàr ngà vràsjà é 25-vjéçàrít Klòdíàn Ràshà.

Qýtétàrët gjùàjnë mé séndé të fòrtà dréjt pòlícísë dhé bllòkòjnë rrùgët mé kòshàt é mbétùrínàvé.

Pòlícíà é kà pàtùr të véshtírë të ndjékë pàsí jànë shpërndàrë në grùpé të vòglà, ndërkòhë që kà dísà pérsònà të ndàlùàr.Nuk tërhiqen protestuesit, zhvendosen në ish-Bllok, priten me duartrokitje

Jànë pàmjé tròndítësé àtò që víjnë ngà Bùlévàrdí Dëshmòrët é Kòmbít në Tírànë, kù pòlícíà pò ùshtròn dhùnë bàrbàré ndàj kùjtdò pròtéstùésí.

Síç shíkòhét édhé në këtò pàmjé, pòlícíà kà rréthùàr një të rí të gjàkòsùr dhé pò gjùàn pà mëshírë ndàj tíj.

Jò vétëm kàq, pòr ndërsà í ríù í është dòrézùàr dhùnës së pòlícísë, një pòlíc tjétër vàzhdòn tà sùlmòjë mé spràj mé pípér.

Për më shùmë ndíqní vídéòn më pòshtë:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!