E vogla e Mozzik dhe Loredanës, Hana, feston sot 2-vjetorin e lindjes.

E sigurisht nuk kishte se si në këtë ditë të mùngonin urimet spécíale nga prindërit për vajzën e tyre të vetme.

Mozzik ka ndàrë në Instagram një foto shumë të ëmbël përkrah Hanës dhe i ka dedíkuar disa fjalë të ndjéra.Mozzik me urim special për ditëlindjen e Hanës

“Urime datëlindja vajza ime e vogël Hana ! Para dy vite isha tek dhoma e lindjes tënde , kur linde thash me vete mos po e shoh vetën të vogël . Zoti të dhàshtë shëndet dashuri ! Ti je krenaria ime , ti je sùksési im , ti je gjithçka për mua në këtë jetë . Në rrítjen e fëmijëve e sheh njeriu se sa shpejt ikën koha . Të don Baba yt Urime datëlindjen e dytë ! #2VJET #happybirthday”, shkruan reperi.

Tashmë Mozzik, Loredana dhe Hana po jetojnë ditët më të bukura si familje, pasi hòdhën pas krahëve pròblemet e shkuara. Çifti i njohur i reperëve janë rikthýer sërish në krahët e njëri-tjetrit dhe madje thùhet se ata kanë nisur edhe të bashkéjetojnë në Gjermani.

Madje disa ditë më parë, Loredana u shfàq me një unazë martesë në gisht, gjë që i bëri fansat të dýshojnë se ajo mùnd të jetë martuar për herë të dytë me Mozzik, nëse mes tyre ka pasur një dívòrc. I ka veç 2 vjet, por Loredana thotë se Hana i kupton 4 gjuhë

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!