Disa javë më parë, Mozzik dhe Getinjo lançùan këngën e tyre të re të titulluar “El Chapo”.

Menjëherë pas publíkimit, kënga u kthýe në hít që nisi të dëgjohej kudo nga shqiptarët dhe deri tani, kënga i ka kaluar 8.6 milion klíkime në Youtube.

Të shumtë janë ata që i kanë mbéshtétur djemtë në rrjete sociale, duke ndàrë pjesë të këngës së tyre në ‘Instagram’.Cila është bukuroshja zekshkane të cilën Getinjo sapo e quajti publikisht " zemra ime"? - iconstyle.al

Getinjo dhe Mozzik kanë ripòstuar videot e fansave në llògaritë e tyre, mirëpo një video e ripòstuar nga Getinjo na habíti të gjithëve.

Njérën prej video të një modeleje bukuroshe zeshkane, reperi e ka shoqéruar me mbíshkrímin e madh “zemra jem”.

Vajza në fjalë quhet Rina dhe është shqiptare e Kosovës, teksa pyetjet rréth tyre u ngrítën menjéherë nga fansat.Zemra jem”/ Kush është zeshkania seksi që Getinjo i tha fjalë të ëmbla? (FOTO) - Top Channel

E sot, i ftuar në “Shiko kush Luan”, reperi ka folur për herë të parë mbi màrrëdhénien e tyre.

Gjatës një loje Getinjo u véndos përbàllë pyetjes se cila është e vërteta e lajmeve për një dashuri të re mes tij dhe zeshkanes séksi.Po përsëritet historia Mozzik-Loredana? Getinjo flet rreth marrëdhënies së tij me bukuroshen zeshkane të cilën e quajti publikisht “zemra ime”! - iconstyle.al

Getinjo plot sportivitet zbùloi se mes tyre nuk ekzíston një lídhje dashurie, por janë vetëm miq. Megjithatë, ai shtòi se shumë shpejt ajo do jetë pjesë e muzikës.

“Do bësh të njëjtën gjë si vëllai yt?”- e ngàcmoi Luana. Por, jo! “Vetëm shokë”.- këmbëngùli reperi. Të paktën për moméntin.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!