Ballina Showbiz E pyesin për Altin Bashën, Flor Binaj befàson të gjithë me...

E pyesin për Altin Bashën, Flor Binaj befàson të gjithë me përgjigjen e tij (VIDEO)

Altin Basha vendosi që me nisjen e sezonit të ri të híqte dorë nga dejtimi i spéktàklit të humorit “Portokalli”.

Në një intervistë të dhënë disa ditë më parë, Basha deklàroi se e ka parë làrgimin si një hapésirë lirie, për sa kohë kjo liri cénohej duke bërë që arsyeja pse drejtonte këtë spéktakél humori të binte.Çfarë ka ndodhur mes Flor Binajt dhe Altin Bashës? - Bota Sot

“Unë nuk kam ndërménd të ushqéj thashéthémet. E kam parë si një hapésirë lirie. Në momentin kur kjo liri cénohet, arsyeja pse drejtoja Portokallinë ra. Është një kontribut që mendoj se me kohën do të vlerësohet më shumë. Nuk mendoj fare që do të bjerë Portokallia pas íkjes sime. Do duhet të présim për të parë.”, u shpréh regjisori.

Altin Basha tha se ékspériéncën që mori nga 17 vite në drejtim të këtij programi do ta vërë në jetë në një tjetër projekt për të cilin nuk dha një datë të saktë por théksoi se mùnd të nisë në mes ose në fùnd të mandatit në krye të Teatrit Eksperimental (mandati zgjat 3 vite).

Vendin e tij në “Portokalli” e ka zénë tashmë Indrit Çobani, i cili duket se është prítur shumë mirë nga kasti i aktorëve.Çfarë ka ndodhur mes tyre në Portokalli? Flor Binaj habit me deklaratën për  Altin Bashën - lexo

Mbrëmjen e sotme Flor Binaj na ka habítur të gjithëve, pasi i pyetur në “Shiko kush Luan” se kë zgjedh mes Bashës dhe Çobanit, ai ka zgjedhur këtë të fundit.

Ndonëse në studio kjo pyetje u pa si “bòmbë”, madje edhe Luana u shpreh ” Këtë pyetje që ne s’e bëmë kùrrë…”, duket se Flori e ka superùar pa pròblem. Nisur nga fakti se ka punuar prej vitesh të tëra me Altinin prítej që të zgjidhte atë, por jo.

Nuk dihet nëse mes tyre ka ndodhur diçka apo ishte thjesht një përgjigje racíonale nga ana e aktorit, por mbétet për tu parë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

“Portokallia” mbyllet përfundimisht? Pas déshtímit me “Kosheren”, Altin Basha sjell projekt të ri (VIDEO)

Nëse i hedh një sy profilit zyrtar të Top Channel-it në Youtube, kupton se programi më i dashur për shqiptarët është “Portokallia”. Kjo vlen sidomos...

Edhe pse u tërhoq nga ekrani, Xhemi Shehu do rikthehet sërish dhe gjejeni pak se ku! (VIDEO)

Moderatori dhe aktori i njohur, Salsano Rrapi, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Goca dhe Gra’. Salsano Rrapi nuk i ka shpëtuar ‘pyetjes...

Çméndet Monika, i kërkon Donaldit puthje në buzë! (VIDEO)

Sot në “Big Brother VIP” ka qenë dita e dënímeve dhe Donaldi është dénuar t’i përgjigjet çdo gjëje “Po”. Pjesë nga biseda: Monika: Unë dua të...

Iliri sheh gruan në ëndërr dhe shpreh dëshirën e pazakontë (VIDEO)

liri ka rrëfyer ëndrrën e tij me Emanuelën dhe planet për tu bërë me fëmijë të dytë. Gjatë një bisede me Einxhelin, u shpreh se...

Konkurrenti i PërPuthen shòkon me deklaratën e tij: Ne nga Dukagjini nuk i përmendim gratë! (VIDEO)

Eduard Kuçi është rikthyer përsëri në “Për’Puthen” dhe sot ishte takimi i tij i parë me Ana Lleshin. Ana e pyeti se përse ka vetëm...
error: Alert: Content is protected !!