Ballina Magazina Kaq e pat! Pas zhurmës së madhe, martohen zyrtarisht Fjolla Morina dhe...

Kaq e pat! Pas zhurmës së madhe, martohen zyrtarisht Fjolla Morina dhe Fisniku (FOTO)

Fisnik Syla dhe Fjolla Morina kanë qenë në qendër të mediave kohët e fundit pas zyrtarizimit të marrédhénies së tyre.

Sikundër u njoftua edhe gjatë kohës kur Fjolla dhe Fisniku u arréstuan, ku i fundit është baba i dy fëmijëve.

Kjo shkàktoi reàgime të shumta në rrjet dhe krítíkat ndaj këngëtares nuk mùnguan. Disa javë më parë erdhi edhe reàgimi i Fisnikut, i cili me anë të një statusi në Instastory ka mòhuar zërat që po qàrkùllonin në rrjet.Fjolla Morina i jep fund beqarisë, kurorëzohet me biznesmenin Fisnik Syla - Tv Klan

Ai tha se martesa e tij ka përfùnduar para njohjes me Fjollën, teksa e mbýll duke thënë se është shumë i lumtur me jetën e tij, duke konfirmuar lajmet se ai dhe Fjolla shumë shpejt do të martohen.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Morina, përmes rrjetit social Facebook.

Ajo ka ndryshuar statusin në profilin e saj zyrtar në këtë rrjet social, duke e bërë nga beqare në “e martuar me Fisnik Sylën”.

E pas kùrorëzímit, e njëjta ka ndàrë me ndjékësit një foto të bashkëshortit. “My man”, ka qenë përshkrimi që i ka vënë Fjolla fotos ku shihet Fisnik Syla.

Komentet me urimet të shumta nga ndjékësit nuk kanë mùnguar, shumë prej të cilëve u kanë uruar çiftit jetë të gjatë dhe të lumtur bashkëshortore.

Nuk dihet nëse ata kanë orgànizùar edhe dasmë apo vetëm celébrim pasi deri tani nuk ka qàrkùlluar asnjë foto e tyre.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!