Fisnik Syla dhe Fjolla Morina kanë qenë në qendër të mediave kohët e fundit pas zyrtarizimit të marrédhénies së tyre.

Sikundër u njoftua edhe gjatë kohës kur Fjolla dhe Fisniku u arréstuan, ku i fundit është baba i dy fëmijëve.

Kjo shkàktoi reàgime të shumta në rrjet dhe krítíkat ndaj këngëtares nuk mùnguan. Disa javë më parë erdhi edhe reàgimi i Fisnikut, i cili me anë të një statusi në Instastory ka mòhuar zërat që po qàrkùllonin në rrjet.Fjolla Morina i jep fund beqarisë, kurorëzohet me biznesmenin Fisnik Syla - Tv Klan

Ai tha se martesa e tij ka përfùnduar para njohjes me Fjollën, teksa e mbýll duke thënë se është shumë i lumtur me jetën e tij, duke konfirmuar lajmet se ai dhe Fjolla shumë shpejt do të martohen.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Morina, përmes rrjetit social Facebook.

Ajo ka ndryshuar statusin në profilin e saj zyrtar në këtë rrjet social, duke e bërë nga beqare në “e martuar me Fisnik Sylën”.

E pas kùrorëzímit, e njëjta ka ndàrë me ndjékësit një foto të bashkëshortit. “My man”, ka qenë përshkrimi që i ka vënë Fjolla fotos ku shihet Fisnik Syla.

Komentet me urimet të shumta nga ndjékësit nuk kanë mùnguar, shumë prej të cilëve u kanë uruar çiftit jetë të gjatë dhe të lumtur bashkëshortore.

Nuk dihet nëse ata kanë orgànizùar edhe dasmë apo vetëm celébrim pasi deri tani nuk ka qàrkùlluar asnjë foto e tyre.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!