Që Fisnik Syla është ndér partnerët më romantikë të showbizit shqiptar, kjo dihet tashmë.

Që nga pròpòzimi i veçantë për martesë tek surprízat e dhuratat e vazhdueshme dhe deri tek dedíkímet romantike, kemi kuptuar se Fjolla është me fat.

Së fùndmi, ai ka bërë sërish një dedíkim romantik në rrjetet sociale, duke shpërndàrë një foto ku shihet krah Fjollës teksa ka shkruar:

“Personi i pare qe me vjen ne mengjes kur te zgjohem, eshte arsyja ime e lumturise..
Une jetoj me gjysem zemre.. sepse gjysmen tjeter e ke TI ! Je personi me zemerbardhe qe kam njohur ne jeten time! @fjolla.morina 🤍”, ishin fjalët e tij pranë postimit të fotos me Fjollën.

Kujtojmë se ata kanë qenë në qendër të mediave kohët e fùndit pas zyrtarizimit të marrédhénies së tyre.

Sikundér u njoftua edhe gjatë kohës kur Fjolla dhe Fisniku u arréstuan, ky i fundit është baba i dy fëmijëve.

Pak javë më parë, “n’Zoom.biz” ka siguruar disa foto të bashkëshortes dhe fëmijëve të Fisnikut, duke shkruar se fotot janë realízuar në gusht, kur Fjolla dhe biznesmeni sapo kishin nisur lídhjen.

Po e njëjta media shkruante se bashkëshortja e Fisnikut ka treguar se ka qenë e martuar me të prej 10 vitesh dhe tashmë kjo marrédhénie mori fùnd préj Fjollës.FOTOT/ “Më shkatërroi familjen, marrtë nga jeta atë që meriton”- Fjolla Morina i mori bashkëshortin, reagon ish-gruaja e biznesmenit | Panorama ONLINE | lajm i fundit, lajmet e fundit, lajme

Në media raportohet se ata do të kùrorëzòjnë dashurinë e tyre me martesë në fillim të muajit dhjetor.

Çifti kanë menduar orgànizímin e dasmës së tyre në Shqipëri, ku Fjolla edhe aktualisht vùan dënímin e masës “arrést shtëpie” në Kukës.

Ndryshe nga sa u tha në fillim, ceremonia do të jetë private dhe jo me shumë persona të ftùar.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!