Ballina Magazina Fisniku me romantik se kurrë, i bën dedíkímin më intím të mùndshëm...

Fisniku me romantik se kurrë, i bën dedíkímin më intím të mùndshëm Fjollës (VIDEO)

Fjolla Morina po jeton një histori të bukur dashurie me bíznesmenin Fisnik Syla.

Dyshja e mbàjtën lídhjen e tyre të fshéhtë për një kohë të gjatë, derisa gjithçka u bë publíke me arréstímin e Fjollës disa muaj më parë.

Pavàrësísht se kanë énde disa çéshtje gjýqësore për të zgjídhur, duket se Fjolla me Fisnikun po jetojnë ditët më të bukura bashkë.Fisnik Syla nuk ndalet, publikon videon intime nga shtrati me Fjollën Morinën

Së fundmi Fisniku ka ndàrë në rrjete sociale një video shumë të veçàntë përkrah këngëtares dhe i ka bërë një dedíkim mjàft romantik.

“Historitë e vërteta të dashurisë nuk kanë kùrrë mbàrim”, ka shkruar ai në videon intíme me këngëtaren.

Para disa ditësh u tha se Fjolla dhe Fisniku ishin martuar, për shkàk se kishin ndérrùar statusin e tyre në rrjete sociale.

Mirëpo “Prive” mësoi se ata nuk janë martuar dhe as nuk kanë orgànízuàr në fshéhtësi ndonjë dasmë. Ata e kanë ndryshuar statusin në rrjete sociale, sepse ndíhen si të martuar.

Fjolla dhe Fisniku kanë véndosur që ta ndérmàrrin këtë hap të madh, vetém pasi të qàrtësojnë çéshtjet lígjòre që janë hapur nga orgànet e drejtësisë, pasi këngëtarja u kàp me një àrmë zjàrri në Morinë disa muaj më parë.La gruan dhe bëri burg për Fjolla Morinën, Fisnik Syla flet për lidhjen e  re - Gazeta Express

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!