Mbrëmjen e djeshme Stresi postoi disa video në Instastory ku shpréhej se nuk do ndíqte asnjë person që nuk e mbéshtét.

“Do mbàj vetém ata që më kanë mbéshtetur sa herë që kam nxjérrë diçka dhe ata ma shtòjnë kënaqësinë, unë ata do t’i mbàj. Çdo kush që më sùporton do ta sùportoj gjithë jetën. Kush nuk më sùporton nuk dua justífíkíme. As kam névojë me m’pa mua, as storyt, as nuk kam névojë të më kesh follow back”.-shpréhet ndér të tjera Stresi.

Më pas ai publíkoi një screenshot të profilit të Finem, duke iu kërkuar ndjékësve që t’i bënin report sepse nuk i ka shpérndàrë këngën e fundit.

Sakaq, edhe Finemi ka bërë të njéjtën gjë, duke u kërkuar ndjékësve t’i bëjnë report Stresit.

Sakaq, Stresi ka realízuar një video “live” në Instagram ku u shpréh se është kéqkuptuar dhe se e ka shok.

https://www.youtube.com/watch?v=2Cu6k0PXU2k&feature=emb_title

Finemi për ça të kam mérzít, horri i vogël?

Stresi: Hòrrin e kena vëlla, s’më ka mërzítur. Mos u kéqkuptoni. I kam héq follow.

Kujtojmë se në gùsht dyshja bashkoi fòrcat dhe sollën bashkëpunimin e parë “Gazi n’fund”, që rezultoi super i suksésshëm dhe numëron mbi 11 milionë klikime.

Ndërkohë, dy muaj më parë duke u bashkuar edhe me Solo ata sollën “Për Veti”, që u kthýe ménjéherë në hit dhe u prít shumë mirë nga fansat.

Tekstin, sikurse edhe në shumícën e rasteve e kanë shkruar vetë artistët, dhe flet për dashurinë.

Kënga “Për veti” është projekti i parë i albumit të Stresit “Archimed”, ndërsa në projektet e tjera ka edhe duete me artistë tjerë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!