Ballina Magazina Fatma tregon si i ka ndryshuar jeta pas lindjes së Noah me...

Fatma tregon si i ka ndryshuar jeta pas lindjes së Noah me këtë foto epíke

Rreth 11 muaj më parë prézantuesja më IN e ekraneve shqiptare Fatma Methasani dhe shefi më i njohur Alfio Rrotani u bënë prindër të një djali të cilin e pagézuan me emrin Noah.

Gjatë këtyre muajve ata na kanë treguar se të dy po e shijojnë shumë këtë ndryshim që i vogli ka sjellë në jetën e tyre, teksa herë pas here ndàjnë me ndjékësit foto të ndryshme nga momentet që kalojnë me të birin.

E nëse Fatma i mëson Noahs të vogël si të jetë një djalë i mirë, i kujdésshëm, i sjellshëm e 100 të mira, Alfio po e mérr pak me të mira dhe po i tregon se rregullat janë bërë për tu thýer.

Padyshím që jeta e tyre ka ndryshuar totalísht dhe këtë na e ka risjellë në vëmendje edhe një herë Fatma ditën e sotme.

Ajo ka pòstuar një foto ku shihet teksa pòzon në një restorant duke shkruar :

“Para”. Dhe më pas ka pòstuar një tjetër foto nga i njëjti vend por këtë herë pjesë e fotos është edhe Noah, i cili shihet tek mérr një pjatë dhe Fatma direkt në aksíon për të paràndaluar ndonjë incídent.

“Pas” ka shkruar ajo me nota humori.

Ndërkohë, shumë shpejt do të kemi një libër me receta gatimi për fëmijë nga çifti.

Sigurisht që recetat i ka në dorë shef Alfio, ndërsa Fatma do të kujdéset për çdo detaj tjetër të réndésishëm.

Kujtojmë se muajin e kaluar, në ditëlindjen e saj të 26, Fatma mori edhe propòzimín e shumëprítur për martesë nga Alfio.

Në një ambíent të jashtëm të mbùshur me petale trëndafili dhe me një tortë gjigante, Alfio e ka pyetur Fatmën: “A do të martohesh me mua?”.

Ajo i është përgjigjur “Po” para të gjithë të praníshmeve në festë, të cilët duhet të fillojnë pak nga pak të përgatiten për dasmën e çiftit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!