Ballina Magazina Fatjoni nxjérr pa qéllim sékrétin e 'PërPuthen': Nuk tàllin dot tràpin me...

Fatjoni nxjérr pa qéllim sékrétin e ‘PërPuthen’: Nuk tàllin dot tràpin me mua! (VIDEO)

Ndonëse jemi në një atmòsférë festive, epísodí i djeshëm i Për’Puthen nuk ka pasur të njëjtën atmòsférë.

Përgjatë gjithë pùntatës, Fatjoni është shfàqur i ténsíonuar dhe ka akuzuar Andin dhe Mevlanin për aleàncë mes tyre dhe se po e sùlmojnë gjatë gjithë kohës.

Në pjesën e dytë, Melisa ka kërkuar të bëjë dy takime, me Fatjonin dhe me Mevlanin, por kaq ka mjàftuar që Fatjoni të mos pranojë të dalë më në takim me kònkùrrénten.

Sakaq, ai është çùar dhe ka lënë studion, i ndjékur nga Melisa.

Nuk ka zgjàtur shumë dhe Fatjoni është rikthýer sërish në studio, por ka pàràlàjmëruar làrgimin në janar.

Pjesë nga biseda:

Fatjon Kuqari: Nuk e pranoj. Nuk fùtem në dy takime! O do jem unë, o ‘X’ tjetër!

Melisa Lleshi: Mos e prano! Melisa nuk del më me ty!

Fatjon Kuqari: Zgjidh takime të ndàra. Nuk po them që nuk dal më me Melisën, por jo duke zgjédhur dy në të njëjtën kohë.

Melisa Lleshi: Aty rri, nuk dàl më fàre me ty.

Fatjon Kuqari: Sa ta keni gjòbën, nuk më intéreson fare! Me mua nuk tàllni býthën!

Fatjoni e tha çfarë pati për të thënë! Pra të gjithë kònkùrréntet nuk mùnd të làrgohen nga programi sepse màrrin gjòbë. Tani aùtorja e programit që po thýen rékordet i mbàn si skllévérit se nuk po e màrrim vesh? Nejse, Fatjon mendohu edhe njëherë…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!