Tashme te gjithë e njihni Anen e ‘Përputhen e cila veç kërcímeve, pëlqimit ndàj Fajtonit apo Atdheut beri bùje pas fotos me Arjonin ne krevat.

Mesa duket Ana e paska zàkon tu fùtet ne krevat te tjerëve. U habítet nga kjo fràze, ua shpjégojmë ne?!

Por para kësaj kalojmë pak tek Enxhi e ‘Love Story’, vajza e cila beri një takim te nxéhte me Saimirin ne një dhome masazhi, por pas kësaj ai e elímínoi.Love Story | Enxhi Haxhiu, prezantimi - YouTube

Burime për ‘Kryefjala.com’ kane zbùluar se Ana e ‘PërPuthen’ dhe Enxhi e ‘Love Story’ dikur kane qene shoqe te ngùshta.

Màrrëdhénia e tyre është shkàtërrùar pasi Enxhi ka kàpur màt ne krevat, ne shtëpinë e saj Anën me te dashurin e saj.

Burimet te afërta pranë saj kane treguar për ‘Kryefjala.com’ se Enxhi e ka rràhur Anën e cila ka përfùnduar ne spítal dhe énde sot ka një shénje ne fytyre.Arjoni published the photo in bed with Ana? 'Matching' makes the sudden  reaction to the images that are making the rounds of the network - Gossip

Enxhi e ka çàre ne fytyre, te cilën Ana e ka qépur dhe duket se i ka ngélur një shénje tashme jo vetëm ne kujtese por edhe ne fytyre.

Pra këto pune qenkan te thélla shume, e pas këtij shérri te dyja kane shkuar ne programe te ndryshme për te njëjtën arsye: te gjejnë BURRË!I publikojnë mesazhin provokues, konkurrentja e 'Përputhen' shpërthen në  lot (VIDEO) - Tirana Today

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!