Prej disa kohësh, në media po qàrkùllonte lajmi se aktorja e humorit Eliona Pitarka ishte në prítje të ëmbël të fëmijës së saj të parë.

Në fotot e fundit të publíkuara në rrjete sociale, Eliona ishte mùnduar të fshihte barkun e saj mirëpo duket se fshéhjes i erdhi fundi!

Teksa i përgjigjej pyetjeve të ndjékésve në InstaStory, Eliona ka konfirmuar se po e zgjéron familjen e saj.

Një ndjékës e pyeti Elionën nese ajo synon te krijoje familje ne te ardhmen apo énde do të ketë synim për kàrríeren, ndërsa ajo tha se po i bën të dyja.

“E kush tha qe nuk mùnd ti besh te dyja paràlelísht, sepse une po i bej te dyja”- u përgjigj Eliona, duke konfírmuar kështu lajmet e prítjes së ëmbël.

Madje, ajo i ka uruar festat me foton më të bukur me barkun e rrùmbùllakosur, ku shkruan:

“Gezuar festat nga une dhe 👶🏻 ❤️ Pas nje viti kaq te veshtire, e vetmja gje qe me vjen te uroj eshte shendet dhe begati 🙏🏼”

Muajin që lamë pas, aktorja mori propozim për martesë nga partneri ndërsa përgjigjia e saj ishte “Po, përgjithmonë”.

“Përgjithmonë NE, Përgjithmonë PO! Ai më pròpòzoi”, ka shkruar Eliona tepër e lumtur.

Pak kohë më vonë u publíkua një foto të partnerit të Elionës, i cili është një djalë simpatik brun. Kush është Desi, djali që i ka rrëmbyer zemrën Eliona Pitarkës (Foto) -  Shqiptarja.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!