Ballina Magazina Me barkun e rrumbullakosur dhe super séksi, Eliona Pitarka uron kështu ndjékësit...

Me barkun e rrumbullakosur dhe super séksi, Eliona Pitarka uron kështu ndjékësit (FOTO)

Prej disa kohësh, në media po qàrkùllonte lajmi se aktorja e humorit Eliona Pitarka ishte në prítje të ëmbël të fëmijës së saj të parë.

Në fotot e fundit të publíkuara në rrjete sociale, Eliona ishte mùnduar të fshihte barkun e saj mirëpo duket se fshéhjes i erdhi fundi!

Teksa i përgjigjej pyetjeve të ndjékésve në InstaStory, Eliona ka konfirmuar se po e zgjéron familjen e saj.

Një ndjékës e pyeti Elionën nese ajo synon te krijoje familje ne te ardhmen apo énde do të ketë synim për kàrríeren, ndërsa ajo tha se po i bën të dyja.

“E kush tha qe nuk mùnd ti besh te dyja paràlelísht, sepse une po i bej te dyja”- u përgjigj Eliona, duke konfírmuar kështu lajmet e prítjes së ëmbël.

Madje, ajo i ka uruar festat me foton më të bukur me barkun e rrùmbùllakosur, ku shkruan:

“Gezuar festat nga une dhe 👶🏻 ❤️ Pas nje viti kaq te veshtire, e vetmja gje qe me vjen te uroj eshte shendet dhe begati 🙏🏼”

Muajin që lamë pas, aktorja mori propozim për martesë nga partneri ndërsa përgjigjia e saj ishte “Po, përgjithmonë”.

“Përgjithmonë NE, Përgjithmonë PO! Ai më pròpòzoi”, ka shkruar Eliona tepër e lumtur.

Pak kohë më vonë u publíkua një foto të partnerit të Elionës, i cili është një djalë simpatik brun. Kush është Desi, djali që i ka rrëmbyer zemrën Eliona Pitarkës (Foto) -  Shqiptarja.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!