Ballina Magazina Është apo jo shtatzënën? Reàgon më në fund Eliona Pitarka (FOTO)

Është apo jo shtatzënën? Reàgon më në fund Eliona Pitarka (FOTO)

Prej disa kohësh, në media po qàrkùllonte lajmi se aktorja e humorit Eliona Pitarka ishte në prítje të ëmbël të fëmijës së saj të parë.

Në fotot e fundit të publíkuara në rrjete sociale, Eliona ishte mùnduar të fshíhte barkun e saj mirëpo duket se fshéhjes i erdhi fundi!

Teksa i përgjigjej pyetjeve të ndjékësve në InstaStory, Eliona ka konfirmuar se po e zgjéron familjen e saj.

Një ndjékës e pyeti Elionën nëse ajo synon te krijoje familje ne te ardhmen apo ende do të ketë synim për karríerën, ndërsa ajo tha se po i bën të dyja.

“E kush tha qe nuk mùnd ti besh te dyja paràlelisht, sepse une po i bej te dyja”- u përgjigj Eliona, duke konfirmuar kështu lajmet e prítjes së ëmbël.

Mirëpo, Eliona ka préferuar të mos japë më shumë détaje dhe ka treguar se nuk preferon ta bëjë publík partnerin e saj.

Muajin që làmë pas, aktorja mori propòzim për martesë nga partneri ndërsa përgjigja e saj ishte “Po, përgjithmonë”.

“Përgjithmonë NE, Përgjithmonë PO! Ai më propòzoi”, ka shkruar Eliona tepër e lumtur.

Pak kohë më vonë “Iconstyle” publíkoi një foto të partnerit të Elionës, i cili është një djalë simpatik brun.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!