Moderatorja Einxhel Shkira ka ndérprérë bashképunimin e ràdhës në aspéktin profesional.

Me anë të një statusi në Insstatory, Shkira bëri me dije se nuk do të jetë me pjesë e “Binjakët show”, vetëm pak javë pas nisjes së trànsmétim të tij.

Edhe pse pa dhënë asnjë arsye për këtë shkëpùtje, làrgimi i Shkirës nuk mbéti pa u komentuar.Einxhel Shkira "braktis" vëllezërit Veshaj, heq dorë nga spektakli  "Binjakët" (FOTO LAJM) - Albeu.com

Në një rubrikë të krijuar nga vetë moderatorja në Instagram, ajo u pyet për motívet e ‘ndàrjes’ me aktorët Romeo dhe Donald Veshaj.

Einxheli nuk ishte e dréjtpérdréjtë në përgjigjet që dha por la të nénkuptohej se arsyeja që kishte ikur nga ky program ishin pàgesat, ose më saktë, mùngesa e tyre…

E pyetur se çfarë dëshiron që të zhdùket bashkë me Covid-19, Shkira zgjodhi njerëzit që nuk janë kòrréktë me pàgesat.

“Njerëzit jo kòrréktë me pàgesat, e dini çfarë dua të them,”- shkruan Einxheli.

Në një tjetër përgjigje, moderatorja shtòi dyshímet se ka qenë shkàku i pàgesàve që e ka làrguar nga Vizion Plus teksa shtoi:

“Nuk dua të besoj më premtímet bòshe, në aspéktin profésional, se në atë persona s’kam bërë gabíme!”

Nga kush është zhgénjyer kaq shumë profésíonalísht Einxhel Shkira?

Këtë nuk dimë ta themi me siguri, por brunja është një nga moderatoret më ‘të lëvízshme’ përsa u pérket ndérrímit të ekraneve.

Einxhel është parë fillimisht Intv, ku dhe spíkati për energjinë e saj, por më pas nuk i ndali më ndryshimet. Ajo ishte në Top-Channel, AbcNews dhe së fùndmi në Vizion Plus.

Çdo kontratë është lajmëruar me bùjë nga ana e Einxhelit përmes profilit të saj në Instagram, dhe është mbyllùr me shfàqjen e një zhgénjimi nga ana e moderatorës kundréjt punédhénésve.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!