Ballina Showbiz Don Xhoni dhe Trejsi në një lídhje? Ja çfarë po ndodh...(VIDEO)

Don Xhoni dhe Trejsi në një lídhje? Ja çfarë po ndodh…(VIDEO)

Ka dy javë që në media po shkruhet se një lidhje e re dashurie mund të ketë nisur mes reperit Don Xhonit dhe “Miss Universe Albania 2018” Trejsi Sejdinit.

Shkaku? Disa foto të publikuara nga “Telegrafi.com” ku dyshja shihet duke darkuar në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Ata duken mjàft të afërt, teksa deri më tani nuk kemi qenë në dijeni të ndonjë miqësie mes tyre.

Pak ditë më parë, “Prive” ràportoi se mes dyshes s’ka asgjë më shumë se miqësi.

Burimet treguan se ata i ka bërë bashkë puna, pasi Trejsi do të ishte protàgoniste në klipin e ri të Don Xhonit.

Në fakt, gjithçka është vërtétuar vetëm pak minuta më parë, pasi reperi ka publikuar këngën e tij më të re me titullin “Kokàina”.

Trejsi është modelja e klipit të tij, ndërsa kjo këngë ka hédhur pòshtë të gjitha alùdimet për një romancë të re mes çiftit.

Për më tepër, ndíqeni vetë këngën e re të Don Xhonit…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!