Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin dhe këtë e tregojnë me anë të dedíkimeve në rrjetet sociale.

Së fundmi, këngëtarja publíkoi disa foto e veshur me kostum të bardhë:

“Ti je ai që më plotëson”, ka shkruar në mbíshkrímin e këtyre fotografive, e që janë vàrgje nga kënga e saj më e fundit “Mos shko” me Yll Limanin.

Dhe i ménjéhershém ka qenë reàgimi i Dj Geek, i cili komentoi: “E di 👶🏻❤️”.

Çifti bënë publíke lídhjen e tyre pak kohë më parë, por më pas u përfòlën për ndàrje.

Megjithatë ata duket se e gjetën shumë shpejt rrugën për tek njëri-tjetri dhe janë të lumtur së bashku.

Çifti janë gjithmonë bashkë dhe shumë mund të mendojnë se shkàk është puna, por në fakt të dy duket se janë të dashuruar dhe sot sapo i vunë vùlën ribashkimit të tyre.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!