Ballina Magazina Besi i bën dedíkimin më romantik dhe më gazmor në të njëjtën...

Besi i bën dedíkimin më romantik dhe më gazmor në të njëjtën kohë Xhensilës (FOTO)

Të gjitha dedíkimet e Bes Kallakut për partneren e tij, Xhensila Myrtezajn, përmbàjnë dòza humori brenda tyre.

Aktori nuk i lë asnjéherë ménjanë bàtutat as kur i shpreh dashurinë personave të zemrës.

Kvshtu ka bërë sërish sot me gjysmën e tij, Xhensilën, teksa ka publikuar një foto të tyren super të ëmbël.

Pòza është shkrépur gjatë festës së ditëlindjes së Besit disa ditë më parë, ku tema kryesore ishte ‘fshati’.

Për këtë arsye, aktori e ka quajtur këngëtaren “Katunarja ime”. Mirëpo, fjalët që pàsojnë janë më të ëmblat!

“Si e ka ajo konga, “katunarja ime”??? 😂 Dashurohu me Zotin, ai do të të dërgojë personin e duhur.”- shkruan Besi krahas postimit që na i shkríu zemrat.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!