Ballina Magazina Kartolinë! Besi dhe Ajka sapo na ëmbëlsuan ditën me këtë foto

Kartolinë! Besi dhe Ajka sapo na ëmbëlsuan ditën me këtë foto

Vogëlushja e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt, Ajka, është kthýer në një ndër fëmijët më të njohur të showbiz-it shqiptar.

Në korrik të këtij viti ajo mbùshi 2 vjeç dhe tashmë mami dhe babi i saj s’e kanë më pròblem ta fshéhin në rrjetet sociale sikundér bënin në fillim.

Si Xhensila, ashtu edhe Besi ndàjnë shpesh foto e video me të voglën e tyre, e cila duket se po rrítet shumë shpejt.Katunarja e zemrës', Ajka ndihmon Besin për të punuar tokën - Shiko.news

Së fundmi, aktori ka postuar në Instagram një foto ku shihet me Ajkën para karròcelit që ndodhet në sheshin “Skënderbej” në Tiranë, duke na falur foton më të bukur të mùndshme si babë e bijë.

“Me jet!”- ka shkruar Besi mbi këtë foto kopértinash!

Në fakt, duket se Ajka është vajza e babit dhe disa herë e kemi parë të ndjékë “zàkonet” e të atit.

Madje, edhe dashurinë për fshatin dhe jetën ‘bio’ Besi ia ka trànsmétuar të voglës së tij.

Disa herë ai ka ndàrë në rrjetet sociale foto e video ku vogëlushja përfshíhet në punët në kopshte dhe na i shkríu zemrat teksa “punonte” me duart e saj të vogla.

Disa muaj më parë, në një intervistë për “NIN” Xhensila tregoi se kanë në plàn ta bëjnë Ajkën motër të madhe, por është ende herët për këtë…Xhensila Myrtezaj remembers herself in 'Little Genius' and proved that Ajka resembles her

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!