Berati , ish-kònkurrénti i ‘PerPuthen’ i cili u làrgua nga emisioni pas làrgimit te Shqipes ka filluar serish te reàgoje kundër kònkurréntëve.

Ditën e djeshme ai ka bere një pyetësor ne ‘InstaStory’, një ndér pyetjet ka qene se çfarë mendon ai për Tean dhe Andin.

”Aktor te lindur, kur pata pare dhe dëgjuar diçka për këta te dy doja ta thoja ne emision  por dikush nga stafi nuk me léjoi”- ka thëne ai.

E pra mesa duket edhe Berati ka rezervat e tij.

Berati para se te làrgohej pati nje debàt me Anen ku kjo e fundit e quajti “gay”.

Ana tha se jashtë kamerave, Berati i kishte thënë se e preféruara e tij kishte qenë ajo dhe se kishte thënë emrin e Shqipes “kòt”.Ti je gay!”-Berat Behramaj e kërcënon se do t'i publikojë detaje nga jeta private, Ana Lleshi: Unë nuk jam e virgjër, por…

Ajo nuk u ndal aty, por shtòi se ka pròva, video, se Berati është gày, dhe se të gjithë këtë e bën “për të mbùluar veten”.

Ne një pyetësor ne ‘InstaStory’ ndjékësit kane pyetur nëse mendon qe Anen e ka zëne kàrma dhe ai thotë:

”Si lloj hakmarrje qe nuk bëra aleance për ‘show’ me te dhe isha i fokusuar tek Shqipja aty u mundua te ma venoj imazhin dhe e kishte porosi por gjithsesi kàrma ekzíston”- ka përfùnduar ai.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!