Ballina Magazina Ish-kònkurrénti i 'PerPuthen': Andi & Tea aktorë, Anën e kàpi kàrma!

Ish-kònkurrénti i ‘PerPuthen’: Andi & Tea aktorë, Anën e kàpi kàrma!

Berati , ish-kònkurrénti i ‘PerPuthen’ i cili u làrgua nga emisioni pas làrgimit te Shqipes ka filluar serish te reàgoje kundër kònkurréntëve.

Ditën e djeshme ai ka bere një pyetësor ne ‘InstaStory’, një ndér pyetjet ka qene se çfarë mendon ai për Tean dhe Andin.

”Aktor te lindur, kur pata pare dhe dëgjuar diçka për këta te dy doja ta thoja ne emision  por dikush nga stafi nuk me léjoi”- ka thëne ai.

E pra mesa duket edhe Berati ka rezervat e tij.

Berati para se te làrgohej pati nje debàt me Anen ku kjo e fundit e quajti “gay”.

Ana tha se jashtë kamerave, Berati i kishte thënë se e preféruara e tij kishte qenë ajo dhe se kishte thënë emrin e Shqipes “kòt”.Ti je gay!”-Berat Behramaj e kërcënon se do t'i publikojë detaje nga jeta private, Ana Lleshi: Unë nuk jam e virgjër, por…

Ajo nuk u ndal aty, por shtòi se ka pròva, video, se Berati është gày, dhe se të gjithë këtë e bën “për të mbùluar veten”.

Ne një pyetësor ne ‘InstaStory’ ndjékësit kane pyetur nëse mendon qe Anen e ka zëne kàrma dhe ai thotë:

”Si lloj hakmarrje qe nuk bëra aleance për ‘show’ me te dhe isha i fokusuar tek Shqipja aty u mundua te ma venoj imazhin dhe e kishte porosi por gjithsesi kàrma ekzíston”- ka përfùnduar ai.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!