Ballina Magazina Arjoni i 'PërPuthen' 'kàpet' màt me një femër në vaskë (FOTO)

Arjoni i ‘PërPuthen’ ‘kàpet’ màt me një femër në vaskë (FOTO)

Arjon Luli është djali qe tràzoi ujérat me se shumti ne PerPuthen. Fillimisht Arjoni u prezàntua si djali nga Puka qe jetonte ne Tirane me profesíonin grafik dizajnë.

Fillimisht Arjoni u komentua për te foluren e tij te paqàrte dhe shpeshherë u tàll nga ndjékesit apo vete konkùrréntet për ketë gjë.

Por duke mblédhur gjithë kohen erdhi momenti i Arjonit te shpérthéjë. Çdo gjë nisi nga takimi me Shqipen, publíkimi i fotos me Anen ne krevat dhe me pas deklàràtat për Andin dhe Boren.

Ai u shfàq ne media si djali me zemrën e thýer për shkàk te Anes dhe refùzímit te saj. Por duket se tani ai është duke shéruar zemrën e thýer nga Ana ne tjetër vend.

Sipas fotove që po qàrkùllojnë në rrjet, Arjoni shihet me një vajze ne vaske.  Arjoni shfaqet nén shoqërinë e modeles së njohur, Serena Sula.

Ata shfaqen të dy në vaskë dhe duken shumë të afërt me njëri-tjetrin, pasi Luli shihet duke i prékur edhe të pàsmet.    

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!