Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani janë dyshja më e ndjékur në ShowBiz.

Miqësia e tyre dhe postímet plot humor në rrjete sociale rrémbéjnë gjithmonë vëmendjen e fansave. Që në hapat e parë në Top Channel ato kanë qenë mikeshat ë të mira të njëra-tjetrës dhe shoqëria sa vjen e fòrcohet.

Po cili është sékreti i një miqësie kaq jetëgjatë?Arbana Osmani i nxjerr të palarat publikisht Xhemi Shehut «Je ''kokrra e  dembeles''» - Showbiz

Xhemi ka ndàrë sot me ndjékësit një bisedë private me Arbanën, që i ka bërë të gjithë për të qeshur.

Ajo i kërkon shoqes së saj të mos publikojë më video me përgatitje sallatash, por diçka më të shijshme.

Arbana siç duket i ka gjétur menjéherë píkën e dobët dhe i ka treguar se në darkë do të përgatisë sushi, që t’i léshojë Xhemit goja léng.Arbana Osmani bëhet nënë për herë të dytë, Xhemi Shehu e surprizon, ja  dhurata me simbolikën e veçantë - Balkanweb.com - News24

“Ok. Unë do bëj një giveaway sot dhe s’do të ndjék”, i është përgjigjur Xhemi me shàka.

Arbana e ka ripublíkuar bisedën dhe shpréhet se këto momente e kanë bërë që të mos héqë dorë kùrrë nga miqësia me Xhemin.

“Kur më pyesin pse zgjàt shoqëria juaj, ja urdhëro, se i punon mendja vetëm për shéjtanlléqe që më shkríjnë gazit”, ka shkruar Osmani.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!