Në fùnd të çdo viti Top Media prézanton një këngë, në formën e një kartoline urimi për gjithë shqiptarët.

Kjo traditë ndiqet prej 20 vitesh dhe shumë personàzhe të rinj shfàqen vit pas viti, por vetëm një nuk ndryshon.

Bëhet fjalë për Arbana Osmanin. Moderatorja ka qenë një nga personàzhet më besníkë të ekranit të Top Channel dhe në këto 20 vite ka qenë pjesémàrrëse në të gjitha këngët e fundvitit.

Këtë gjë e ka zbùluar vetë moderatorja dhe ajo ka treguar se është bërë nòstalgjíke pas xhirímeve për këngën e re, që do të trànsmetòhet së shpejti.

“Kam 20 vite, 20 këmgë të kënduara. U bëra nostàlgjike befàs kur po shikoja në 2001-shin ishte e para, kjo i bie të jetë e 20-ta. Sa shumë”, është shpréhur Arbana.

Moderatorja prítet që së shpejti të rikthéhet në ekran edhe me emisionin e saj “Dua të të bëj të lumtur”, edhe pse ka vetëm 2 muaj që ka sjellë në jetë djalin e saj të dytë, Diellin.

Ajo ka treguar se nuk dëshiron që të shkëpùtet nga ekrani, me shpresën se do ja dalë mbànë të kujdéset për vogëlushin e njëkohësisht për programin.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!