Ballina Magazina Zyrtarisht bashkë! Portieri kombëtares flet për bashkëjetesën me Çiljetën

Zyrtarisht bashkë! Portieri kombëtares flet për bashkëjetesën me Çiljetën

Alban Hoxha dhe Çiljeta Xhilaga prej vitesh jetojnë një histori të bukur dashurie, por rràllëherë i kemi parë të shfàqen bashkë publíkisht apo të flasin për raportin e tyre.

Dyshja e njohur kanë nisur të bashkéjetojnë me njëri-tjetrin si çift dhe këtë gjë e ka konfirmuar vetë Albani.

I ftuar mëngjesin e sotëm, ai ka folur për karríerën e tij dhe sigurisht jetën prívate.Fejohen Çiljeta dhe Alban Hoxha? Këngëtarja tregon unazën dhe surprizën e  bukur: Të dua (FOTO) - Fast News Albania

Portieri ka treguar se ata nuk flasin shumë për pjesën personale, sepse nuk ju pëlqen t’i ndajnë këto gjëra me publikun. Megjithatë Albani rrëfeu një pjesë nga bashkëjetesa me Çiljetën.

Ai tregoi se është i detyruar të zgjohet më herët nga gjumi për shkàk të stërvitjes, por duket se nuk është fàre romantik si në filma me partneren e tij.

Porteri ka treguar se edhe pse zgjohet i pari nuk përgatit mëngjesin për Çiljetën e t’ja çòjë në shtrat, por të paktën kujdéset që të mos i bëjë zhurmë kur zgjohet e lëviz nëpër shtëpi.Ndahet nga Alban Hoxha? Çiljeta zhduk të gjitha kujtimet me portierin e  partizanit – Dosja AL

Lídhja e Çiljetës dhe Albanit ka kaluar shumë ulje-ngritje, mirëpo pas çdo thashethemi ata kanë treguar se kanë një marrédhénie shumë të fòrtë mes tyre.

Para disa kohësh u përfolën për ndàrje e më pas se do të bëheshin prindër, por asnjéra prej tyre nuk rezultoi e vërtetë.

Ndërkohë kujtojmë se si Çiljeta, po ashtu edhe Albani, kanë nga një djalë nga martesat e tyre të para.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!