Ballina Magazina Një jetë në ekran, Aida Shtino ndryshon 'look' dhe duket si një...

Një jetë në ekran, Aida Shtino ndryshon ‘look’ dhe duket si një vajzë e re (FOTO)

Me siguri të gjithë e mbàni mend emisionin e famshëm “Njerëz të Hùmbur” të gazetares Aida Shtino.

Prej vitesh, gazetarja i kishte mùnguar ekranit, ndërsa vetëm së fùndmi është rikthýer me një emison të ri të titulluar “Identíteti”.

Shtino ka qenë tepër aktive së fundmi në rrjete sociale duke ndàrë jo vetëm momente gjatë emisionit, por edhe pòza të sajat.Aida Shtino returns to the screen, the details of the new program she will present

Fotoja e fundit e gazetares ka tërhéqur vëmendjen e ndjékësve, pasi Aida shfàqet me një ‘look’ të ri.

Ajo ka ndryshuar goxha që nga koha e emisionit “Njerëz të Hùmbur”, ndërsa ndryshimet mùnd t’i véreni edhe vetë në foto.

“Gjithmonë vëruani veshin shànjave. Vetem kur jeni te kujdàshem ndàj tyre, kuptoni dhe jeni te pergatitur per cdo gje qe ju ndodh ne jete…”, – shkruan Shtino krahas fotos ku ka màrrë shumë komplímente për pamjen e saj.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!