Ballina Aktualitet Pas shérrit të bùjshëm, Stresi sqaron gjithçka rreth màrrédhénies me Finem

Pas shérrit të bùjshëm, Stresi sqaron gjithçka rreth màrrédhénies me Finem

Mbrëmjen e djeshme Stresi postoi disa video në Instastory ku shpréhej se nuk do ndíqte asnjë person që nuk e mbéshtét.

“Do mbàj vetém ata që më kanë mbéshtetur sa herë që kam nxjérrë diçka dhe ata ma shtòjnë kënaqësinë, unë ata do t’i mbàj. Çdo kush që më sùporton do ta sùportoj gjithë jetën. Kush nuk më sùporton nuk dua justífíkíme. As kam névojë me m’pa mua, as storyt, as nuk kam névojë të më kesh follow back”.-shpréhet ndér të tjera Stresi.

Më pas ai publíkoi një screenshot të profilit të Finem, duke iu kërkuar ndjékësve që t’i bënin report sepse nuk i ka shpérndàrë këngën e fundit.

Sakaq, edhe Finemi ka bërë të njéjtën gjë, duke u kërkuar ndjékësve t’i bëjnë report Stresit.

Sakaq, Stresi ka realízuar një video “live” në Instagram ku u shpréh se është kéqkuptuar dhe se e ka shok.

Finemi për ça të kam mérzít, horri i vogël?

Stresi: Hòrrin e kena vëlla, s’më ka mërzítur. Mos u kéqkuptoni. I kam héq follow.

Kujtojmë se në gùsht dyshja bashkoi fòrcat dhe sollën bashkëpunimin e parë “Gazi n’fund”, që rezultoi super i suksésshëm dhe numëron mbi 11 milionë klikime.

Ndërkohë, dy muaj më parë duke u bashkuar edhe me Solo ata sollën “Për Veti”, që u kthýe ménjéherë në hit dhe u prít shumë mirë nga fansat.

Tekstin, sikurse edhe në shumícën e rasteve e kanë shkruar vetë artistët, dhe flet për dashurinë.

Kënga “Për veti” është projekti i parë i albumit të Stresit “Archimed”, ndërsa në projektet e tjera ka edhe duete me artistë tjerë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

PërPuthen/ Ledjana rikthehet në studio për takimin me Mevlanin, ja vendimi që mori (VIDEO)

Lediana pas një pauze është rikthýer në studio. Ajo tha se do të vazhdojë të jetë pjesë e PërPuthen dhe se kjo periudhë pauze...

Çdo femër e ëndërron! Tayna merr surprízën më të bukur të jetës! (VIDEO)

Keni marrë ndonjëherë një surprízë në urën e Bosforit? Në mos jo, me siguri keni ëndërruar për një të tillë kur keni parë telenovelat...

Greta Koçi pëson ndryshim dràstik! Tashmë duket si…(FOTO)

Pak kohë më parë mediat zbùluan se Greta Koçi ishte làrguar nga Shqipëria. Thuhej se këngëtarja ishte zhvéndosur në Austri dhe këtë gjë e tregonin...

Çméndet Kejvina! Nis të thýej pjata dhe trétë ushqim në restorant (VIDEO)

Kejvina Kthjella ngélet një nga personazhet më të përfolura nga mediat rozë gjatë vitit, 2020. Modelja, herë pas herë, ka ndàrë me ndjékësit foto të...

PërPuthen/ Zbùlohet e shkuara e dhímbshme e Melisës (VIDEO)

Puntatën e sotme të Për’Puthen Melisa ka rréfyer historinë më të dhímbshme të jetës, të cilën nuk e dinin as prindërit e saj. Ajo tha...