Gati 3 muaj më parë, Enca Haxhia pésoi një aksídent, prej të cilit u detyrua që të kryente dhe një opéracíon në këmbë.

Këtë kohë asaj i është dashur të qëndrojë më së shumti në shtëpi për shkàk se nuk ka mùndur të lëvizë lirshëm.Enca e tregon dhuratën që e mori por jo nga kush

Gjithashtu ajo ka kryer disa seanca fizíotérapíe dhe më në fund ka arrítur t’i rikthéhet normalítetit pas 3 muajsh.

Këngëtarja ka pòstuar ditën e sotme një video në të cilën shihet duke ecur me këmbët e saj.

Enca duket se e ka shijuar shumë këtë moment rikthími dhe nuk ka ngùrrùar që ta ndàjë me ndjékësit.

“Më në fùnd sërish në këmbë. Jam rikthýer në këmbët e mia pas 3 muajsh”, ka shkruar këngëtarja.

Enca ka treguar se ajo është vetëízolùar gjatë gjithë kësaj kohe, përveç ditës së ditëlindjes kur orgànízoi një festë të madhe.

Gjithashtu më herët ajo ka shprehur dëshirën që të bëjë një tatuazh tek pjesa e operacíonit të këmbës, por tani na mbétet të shohim nëse do e realízojë vërtetë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!