Ballina Magazina 3 muaj pas opéracíonit, Enca godét sërish (FOTO)

3 muaj pas opéracíonit, Enca godét sërish (FOTO)

Gati 3 muaj më parë, Enca Haxhia pésoi një aksídent, prej të cilit u detyrua që të kryente dhe një opéracíon në këmbë.

Këtë kohë asaj i është dashur të qëndrojë më së shumti në shtëpi për shkàk se nuk ka mùndur të lëvizë lirshëm.Enca e tregon dhuratën që e mori por jo nga kush

Gjithashtu ajo ka kryer disa seanca fizíotérapíe dhe më në fund ka arrítur t’i rikthéhet normalítetit pas 3 muajsh.

Këngëtarja ka pòstuar ditën e sotme një video në të cilën shihet duke ecur me këmbët e saj.

Enca duket se e ka shijuar shumë këtë moment rikthími dhe nuk ka ngùrrùar që ta ndàjë me ndjékësit.

“Më në fùnd sërish në këmbë. Jam rikthýer në këmbët e mia pas 3 muajsh”, ka shkruar këngëtarja.

Enca ka treguar se ajo është vetëízolùar gjatë gjithë kësaj kohe, përveç ditës së ditëlindjes kur orgànízoi një festë të madhe.

Gjithashtu më herët ajo ka shprehur dëshirën që të bëjë një tatuazh tek pjesa e operacíonit të këmbës, por tani na mbétet të shohim nëse do e realízojë vërtetë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!