Ballina Magazina Ça do bëjë nëse do ishe mashkull? Ina e 'PërPuthen' habít me...

Ça do bëjë nëse do ishe mashkull? Ina e ‘PërPuthen’ habít me përgjigjen, flet edhe për Gerin (VIDEO)

Ina Kollçaku nga “Për’puthen 1” konfirmoi në muajin nëntor se ajo dhe Geri janë ndàrë.

Ata ishin çifti i parë që u krijuan nga spéktàkli i dashurisë, por lídhja e tyre nuk zgjati shumë.

Bukuroshja bjonde bëri të ditur se shkàk i ndàrjes së tyre është bërë fàkti se kanë pasur qëllíme të ndryshme për të ardhmen.Për të tradhëtoj dhe Gerin", Ina e "Përputhen" flet për burrin që la kokën  pas saj, ndalet tek partnerët: Kam dashur shumë në jetë, sipas moshës dhe  ndahem kot – Dosja AL

Po ashtu të njëjtën gjë ajo konfirmoi në emisionin “Shiko kush Luan” të shtunën që làmë pàs.

Megjithatë Ina dhe Geri duket se janë ndàrë paqésisht dhe kanë mbétur miq të mirë me njëri-tjetrin.

Në ‘after party’-n e Luana Vjollcës, Ina ju është përgjigjur disa pyetjeve në lídhje me Gerin dhe mashkullin që do të ketë në krahë.perputhen Archives - REVISTA VIP

Kur u pyet se çfarë do i thoshte Gerit, ajo u përgjigj: “Do i thosha që akoma e kam shumë xhan”.

Megjithëse ajo dhe Geri nuk kanë pasur asnjé pròblem me ndàrjen, Ina është e véndosur që mos t’i kthéhet më pas lídhjes me të, sepse dëshiron të ketë një të dashur të ri.

Ndërsa kur u pyet se çfarë duhet të ketë partneri i saj ideal, bukuroshja bjonde tha: Ina Kollçaku: Jam shumë e varfër që të bëj pushime në Shqipëri - Hapur

“Të jetë besnik, duhet të jetë njeri i mirë patjetër dhe të jetë shumë ambícíoz”.

Nëse do ishte në vend të ish të dashurit të saj, Ina do i thoshte vetes: “O Zot çfarë kam humbur” dhe kështu i dha dhe një mesazh Gerit.

Ajo që habíti të gjithë ishte përgjigja e pyetjes se çfarë do ishte gjëja e parë që do bënte nëse do zgjohej mashkull. Dhe gjejeni pak se çfarë tha…’Do i bía me dorë’! Eh moj Ina, moj Ina…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Sinan Hoxha dhe Ana e ‘PërPuthen’ fùsin në shérr një çiftin

Simpatia e deklàruar nga gruaja për këngëtarin Sinan Hoxha dhe e burrit për Anën, vajzën pjésëmàrrëse në emisionin “PërPuthen”, ka çùar në një gríndje...

PërPuthen/ Ledjana rikthehet në studio për takimin me Mevlanin, ja vendimi që mori (VIDEO)

Lediana pas një pauze është rikthýer në studio. Ajo tha se do të vazhdojë të jetë pjesë e PërPuthen dhe se kjo periudhë pauze...

Çdo femër e ëndërron! Tayna merr surprízën më të bukur të jetës! (VIDEO)

Keni marrë ndonjëherë një surprízë në urën e Bosforit? Në mos jo, me siguri keni ëndërruar për një të tillë kur keni parë telenovelat...

Greta Koçi pëson ndryshim dràstik! Tashmë duket si…(FOTO)

Pak kohë më parë mediat zbùluan se Greta Koçi ishte làrguar nga Shqipëria. Thuhej se këngëtarja ishte zhvéndosur në Austri dhe këtë gjë e tregonin...

Çméndet Kejvina! Nis të thýej pjata dhe trétë ushqim në restorant (VIDEO)

Kejvina Kthjella ngélet një nga personazhet më të përfolura nga mediat rozë gjatë vitit, 2020. Modelja, herë pas herë, ka ndàrë me ndjékësit foto të...