Ballina Aktualitet Saimiri nuk ndalon së puthuri vajzat në 'Love Story' (VIDEO)

Saimiri nuk ndalon së puthuri vajzat në ‘Love Story’ (VIDEO)

Saimiri pati mbrëmjen e sotme takimin e dytë me Suelën dhe të dy u përfshínë në disa skena shumë pasíonante.

Ata të dy shkémbyen puthjen e parë në buzë me njëri-tjetrin dhe sigurisht që kjo ndézi débat në studio.

I pari që i doli kundér Saimirit kundér për këtë veprim ishte opíníonisti, Robert Aliaj.Nuk i mjaftojnë binjaket, Saimiri kapet me Robert Aliajn: Nuk tregohen të  gjitha stilet - Tv Klan

Ai u shpréh se një burrë modern që puth një vajzë ka një përkùshtim jetësor dhe nuk mùnd t’i màrrë të gjitha me radhë.

Ndërsa Saimiri u shpréh se puthja për të është një étapë e dashurisë dhe me të kupton nëse ka ndjénja për një vajzë apo jo.

Gjithashtu këtë puthje nuk e príti mirë as Silvana, vajzës së cilës Saimiri i rrémbeu puthjen e parë në spéktakél.Without his sister kissing Saimir, Albana speaks after leaving 'Love Story'

Ajo ju kthýe kundër “princit modern” dhe u shpreh se u zhgënjye shumë nga ky veprim i tij, sepse nuk e príste që të puthte kaq herët një vajzë tjetër.

Gjithashtu Silvana paràlajmëroi se do të ndërmàrrë një hap tjetër, nëse ai vazhdon të bëjë të njëjtën gjë.

“Saimiri me Suelën nuk mu dukën se kishin kimi. Më zhgénjeu puthja, nuk e prísja kaq herët puthjen me një vajzë tjetër. Nëse i puth të gjitha për mua nuk vlen. Unë do shoh si síllet në vazhdim dhe do bëj llogaritë e mia”, u shpréh Silvana.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Sinan Hoxha dhe Ana e ‘PërPuthen’ fùsin në shérr një çiftin

Simpatia e deklàruar nga gruaja për këngëtarin Sinan Hoxha dhe e burrit për Anën, vajzën pjésëmàrrëse në emisionin “PërPuthen”, ka çùar në një gríndje...

PërPuthen/ Ledjana rikthehet në studio për takimin me Mevlanin, ja vendimi që mori (VIDEO)

Lediana pas një pauze është rikthýer në studio. Ajo tha se do të vazhdojë të jetë pjesë e PërPuthen dhe se kjo periudhë pauze...

Çdo femër e ëndërron! Tayna merr surprízën më të bukur të jetës! (VIDEO)

Keni marrë ndonjëherë një surprízë në urën e Bosforit? Në mos jo, me siguri keni ëndërruar për një të tillë kur keni parë telenovelat...

Greta Koçi pëson ndryshim dràstik! Tashmë duket si…(FOTO)

Pak kohë më parë mediat zbùluan se Greta Koçi ishte làrguar nga Shqipëria. Thuhej se këngëtarja ishte zhvéndosur në Austri dhe këtë gjë e tregonin...

Çméndet Kejvina! Nis të thýej pjata dhe trétë ushqim në restorant (VIDEO)

Kejvina Kthjella ngélet një nga personazhet më të përfolura nga mediat rozë gjatë vitit, 2020. Modelja, herë pas herë, ka ndàrë me ndjékësit foto të...