Ballina Magazina Hana feston ditëlindjen, urimin më të bukur ia bën Mozzik (FOTO)

Hana feston ditëlindjen, urimin më të bukur ia bën Mozzik (FOTO)

E vogla e Mozzik dhe Loredanës, Hana, feston sot 2-vjetorin e lindjes.

E sigurisht nuk kishte se si në këtë ditë të mùngonin urimet spécíale nga prindërit për vajzën e tyre të vetme.

Mozzik ka ndàrë në Instagram një foto shumë të ëmbël përkrah Hanës dhe i ka dedíkuar disa fjalë të ndjéra.Mozzik me urim special për ditëlindjen e Hanës

“Urime datëlindja vajza ime e vogël Hana ! Para dy vite isha tek dhoma e lindjes tënde , kur linde thash me vete mos po e shoh vetën të vogël . Zoti të dhàshtë shëndet dashuri ! Ti je krenaria ime , ti je sùksési im , ti je gjithçka për mua në këtë jetë . Në rrítjen e fëmijëve e sheh njeriu se sa shpejt ikën koha . Të don Baba yt Urime datëlindjen e dytë ! #2VJET #happybirthday”, shkruan reperi.

Tashmë Mozzik, Loredana dhe Hana po jetojnë ditët më të bukura si familje, pasi hòdhën pas krahëve pròblemet e shkuara. Çifti i njohur i reperëve janë rikthýer sërish në krahët e njëri-tjetrit dhe madje thùhet se ata kanë nisur edhe të bashkéjetojnë në Gjermani.

Madje disa ditë më parë, Loredana u shfàq me një unazë martesë në gisht, gjë që i bëri fansat të dýshojnë se ajo mùnd të jetë martuar për herë të dytë me Mozzik, nëse mes tyre ka pasur një dívòrc. I ka veç 2 vjet, por Loredana thotë se Hana i kupton 4 gjuhë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Sinan Hoxha dhe Ana e ‘PërPuthen’ fùsin në shérr një çiftin

Simpatia e deklàruar nga gruaja për këngëtarin Sinan Hoxha dhe e burrit për Anën, vajzën pjésëmàrrëse në emisionin “PërPuthen”, ka çùar në një gríndje...

PërPuthen/ Ledjana rikthehet në studio për takimin me Mevlanin, ja vendimi që mori (VIDEO)

Lediana pas një pauze është rikthýer në studio. Ajo tha se do të vazhdojë të jetë pjesë e PërPuthen dhe se kjo periudhë pauze...

Çdo femër e ëndërron! Tayna merr surprízën më të bukur të jetës! (VIDEO)

Keni marrë ndonjëherë një surprízë në urën e Bosforit? Në mos jo, me siguri keni ëndërruar për një të tillë kur keni parë telenovelat...

Greta Koçi pëson ndryshim dràstik! Tashmë duket si…(FOTO)

Pak kohë më parë mediat zbùluan se Greta Koçi ishte làrguar nga Shqipëria. Thuhej se këngëtarja ishte zhvéndosur në Austri dhe këtë gjë e tregonin...

Çméndet Kejvina! Nis të thýej pjata dhe trétë ushqim në restorant (VIDEO)

Kejvina Kthjella ngélet një nga personazhet më të përfolura nga mediat rozë gjatë vitit, 2020. Modelja, herë pas herë, ka ndàrë me ndjékësit foto të...